Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü - Haberler
Haberi Paylaş

Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Konya'da evinde çalıştırdığı kıyma makinesinin elektrik kaçırması sonucu akıma kapılan 71 yaşındaki Mustafa Küçükgök, hayatını kaybetti.

Meram ilçesi Alavardı Mahallesi Kalemli Sokak üzerindeki 3 katlı apartmanın birinci katında meydana gelen olayda, 72 yaşındaki Mustafa Küçükgök evinde et çekmek için et çekme makinasını kurmak istediği sırada elektrik akımına kapıldı.

EŞİ DE AKIMA KAPILDI

Mustafa Küçükgök'ün elektrik akımına kapıldığını fark eden Hatice Küçükgök, eşini kurtarmak için çekti ancak kendisi de kısa süreli akıma kapıldı. Bu sırada Mustafa Küçükgök'ü akımdan kurtaran eşi durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından Mustafa Küçükgök ve eşi, ilk müdahalenin ardından ambulansla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Mustafa Küçükgök, kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Hatice Küçükgök'ün ise hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü

Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü

Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
Murat Çağlı:Zeynep sen zavallı olduğun için bu şekilde ölen kişinin arkasından nasıl böyle yorum yapabiliyorsun
Zeynep Nursen:Oh olsun öldürdüğün canla uğraşırsan ölürsün böyle
Mikail arman:Utanmaz bencil Zeynep, sen hiç et yemiyormusun yalancı! Sen ne kadar bencil kindar ve çirkin kalpli bir yaratıksın. Hiç tanımadığın ölen bir insana sevinecek kadar psikopat ve kindar'kindar'olduğun için toplumda zararlısın. Aslında düşmanlığın ÎSLÂM Dininedir.Adın Zeynep ama kalbin bencil ve kindar !
500