Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. Son Bölüm İzle: Hızır, Adamlarını Kurtarabilecek Mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. Son Bölüm İzle: Hızır, Adamlarını Kurtarabilecek Mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. son bölümü dün akşam atv ekranındaydı. Son bölümde Hızır, örgüte silah satma suçu ile karşı karşıya kalıyor. Sercan Gabar'ın peşine düşen İlyas ve arkadaşları, çatışma sonrasında Zeki Sivri'nin eline düşüyor. Zeki, geçmişin intikamını almak için sırayla öldürmeye başlıyor. EDHO 138. son bölümü tamamı haberimizde.

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. son bölümü ile dün akşam izleyicisi ile buluştu. Son dakikasına soluk soluğa izlenen EDHO son bölümde İlyas ve arkadaşları kurulan tuzak sonrasında Zeki'nin eline düşüyor. Diğer yandan ise Haşmet ise Tahsin tarafından Zeki'ye götürülmek üzerededir. Hızır ise Tahsin'in ihanetini öğrenmiş ve yola çıkmıştır.

ZEKİ'NİN İNTİKAM PLANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. bölümde Zeki'nin ilk planı Çakırbeylilerin deposundan silahları çalarak örgüte satmak. Bu ise istihbaratın eline geçer. Olay sanki Hızır'ın örgüte silah satıyormuş gibi lanse ediliyor. Bunu planlayan ise Zeki ile Sercan Gabar'dır. İlyas ve Haşmet ile birlikte ekip, kendi başlarını bunu çözmek için harekete geçer. Fakat çıkan çatışma sonrasında Zeki'nin eline geçerler.

İLYAS VE ADAMLARI ZEKİ'NİN ELİNDE!

EDHO son bölüm finalinde ise Hızır, Haşmet'i Tahsin'den kurtarır. Zeki ise intikam almanın peşinde yakaladığı adamlardan sırayla öldürmeye başlamaktadır. Elleri kolları bağlı İlyas ve adamları, bu olay karşısında çaresizdir. Hızır, Tufan ve Haşmet, Zeki daha fazla can almadan onu durdurabilecekler mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. Son Bölüm İzle

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzeredir. Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır. Bunu öğrenen Altan'ın, Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Behzat'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir. Diğer yandan içlerindeki hainin kim olduğunu bulma görevini üstlenen Alparslan'ın, silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır. Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.