Eskişehir - Grup Hepsi, Korsan Gemisinde Klip Çekti

Eskişehir - Grup Hepsi, Korsan Gemisinde Klip Çekti

Winx Club'ün 3d Sihirli Macera Filminde İki Şarkı Seslendirecek Olan Grup Hepsi, "harikalar Diyarı" Adlı Şarkının Klibini Eskişehir'deki Korsan Gemisinde Çekti.

Eskişehir - Grup Hepsi, Korsan Gemisinde Klip Çekti
27.09.2010 19:25 | Son Güncelleme: 27.09.2010 19:25

WİNX Club'ün 3D Sihirli Macera filminde iki şarkı seslendirecek olan Grup Hepsi, "Harikalar Diyarı" adlı şarkının klibini Eskişehir'deki korsan gemisinde çekti.

Grup Hepsi'nin sevilen sanatçıları Cemre Kemer, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük klip çekimi için Eskişehir'e geldi. Büyükşehir Belediyesi'nin Sazova Mahallesi'ndeki Bilim, Sanat ve Kültür Parkı'nda bulunan 'Korsan Gemisi'ne binen Grup Hepsi, Winx Club'ün ikinci filmi olan 3D Sihirli Macera'da sözlerini Aydilge'nin yazdığı Harikalar Diyarı adlı şarkının klibinin çekimlerine katıldı.

Yönetmenliğini Süleyman Yüksel'in yaptığı Korsan Gemisi'ndeki klip çekiminde Cemre Kemer, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük tarzları, sıra dışı makyaj ve kostümleriyle dikkatleri üzerlerinde topladılar. Filmin 29 Ekim 2010 tarihinde gösterime gireceği belirtildi.

Eskişehir'i çok beğendiklerini ifade eden Grup Hepsi sanatçıları Cemre Kemer, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük, filmdeki hikayenin sihirli bir gemide geçtiğini, bu nedenle çekimler için Eskişehir'deki korsan gemisinin tercih edildiğini belirtti. Cemre Kamer, "Maket veya animasyon kullanmak yerine gerçeğinde çekim yapmak istedik. Eskişehir'e daha önce konser için gelmiştik ama oldukça değişmiş. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e teşekkür ediyoruz. Bu gemide ilk kez biz klip çekiyoruz" dedi.

Kaynak: DHA

title