Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun'un bebekleri dünyaya geldi

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun'un bebekleri dünyaya geldi

2018 yılında görkemli bir düğünle evlenen ünlü oyuncular Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun'un Marsel adını verdikleri ilk bebekleri dünyaya geldi. Hastane çıkışı görüntülenen Tosun, doğumun yaklaşık 14 saat sürdüğünü belirterek sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

14.07.2020 12:14 | Son Güncelleme: 14.07.2020 14:22

Çukur dizisinde Vartolu karakterini oynayan Erkan Kolçak Köstendil, 2018 yılında meslektaşı Cansu Tosun ile nikah masasına oturdu. İlk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan ünlü çiftin Marsel adını verdikleri oğulları dün dünyaya geldi.

MÜJDELİ HABERİ CEYDA DÜVENCİ VERDİ

Sosyal medya hesabından hamileliğinin son günlerini paylaşan güzel oyuncu oğlu Marsel'i kucağına aldı. Doğum haberini yakın dostları oyuncu Ceyda Düvenci verdi. Ceyda Düvenci, Instagram'dan yaptığı hikaye paylaşımında "Hoş geldin... Sefalar getirdin ailemize 13 Temmuz 2020. İyi ki geldin" yazdı.

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun'un bebekleri dünyaya geldi

DOĞUMU 14 SAAT SÜRDÜ

Hastane çıkışı eşi Erkan Kolçak Köstendil ile görüntülenen Cansu Tosun, Uçankuş'a yaptığı açıklamada doğumun yaklaşık 14 saat sürdüğünü belirterek bebeğin ve kendisinin durumunun iyi olduğunu anlattı. Çok mutlu olduğu görülen Köstendil ise eşinin daha fazla ayakta durmasını istemediği için sarılarak araçlarına bindirdi.

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun'un bebekleri dünyaya geldi
Haber Yorumları (27)
TAŞBEBEK MELİSCİK: benim de oglum olucak daha var eşimle karar veremedik bikaç isim sitesine baktık ama ben çok kararsızım
BOŞ İŞLER: kurbağa kılıkli vartoliii
HAKAN: Bunların ismine takıntı yapanlar kadir Vahap hamit Samet aziz gibi isimlerin başına abdül takısı gelmesi lazım ona birşey demiyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title