Ericsson Haberleri

Ericsson haber, Ericsson son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ericsson 1.3.2020
4 gün çalışma modeliyle yılda 292 bin 800 lira cepte kalacak
Akgül, bilimin haftada 4 gün çalışılmasını önerdiğini aktararak, "İş psikolojisinde dünyadaki en iyi uzmanlardan olan Anders Ericsson, yaptığı pek çok deneyden aldığı sonuca göre, insanların bir gün içerisinde en fazla 4-5 saatlik bir çalışma ile üretken bir iş yapabileceğini belirtiyor.
Ericsson 24.2.2020
İsveç-Türkiye maçı öncesi tüm zamanların rekor bilet satışı
2021 Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2021) Elemeleri D Grubu'nda bugün İsveç ile A Milli Erkek Takımı arasında Ericsson Globen Arena'da oynanacak karşılaşma için rekor sayıda biletin satıldığı kaydedildi.
Ericsson 24.2.2020
A Milli Basketbol Takımı'nda İsveç maçı hazırlıkları
A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2021 Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemeleri D Grubu'nda yarın deplasmanda İsveç'le yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Müsabakanın oynanacağı Ericsson Globen Arena'da başantrenör Ufuk Sarıca yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın son 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık tutuldu.
Ericsson 23.2.2020
A Milli Erkek Basketbol Takımı İsveç'te
Milli takım için havalimanında geniş güvenlik önlemleri alındı. Kafile, pasaport kontrolünden sonra konaklayacağı otele geçti. Otel girişinde basketbolcuları burada yaşayan bir grup Türk vatandaşı karşılarken, milli takımın konakladığı otel içinde ve çevresinde güvenlik önlemleri üst seviyede tutuldu. A Milli Takım, yarın TSİ 22.00'de Ericsson Globen Arena'da İsveç ile karşı karşıya gelecek.
Ericsson 12.2.2020
Yeni tip koronavirüs salgını dünyanın en büyük mobil fuarını iptal ettirdi
Kovid-19 salgınından dolayı LG, Ericsson, Nvidia, Amazon, Sony, NTT Docomo, Gigaset, Umidigi, Intel, Vivo, McAfee, Facebook ve Cisco'nun da aralarında bulunduğu 40 kadar şirket MWC'ye katılmama kararı almıştı.
Ericsson 12.2.2020
Mobil Dünya Kongresi için "şimdilik" devam kararı
Koronavirüs salgınından dolayı şimdiye kadar LG, Ericsson, Nvidia, Amazon, Sony, NTT Docomo, Gigaset, Umidigi, Intel, Vivo, McAfee, Facebook ve Cisco'nun da aralarında olduğu 40 kadar şirket MWC'ye katılmama kararı almıştı.
Ericsson 11.2.2020
Facebook ve Cisco da koronavirüs nedeniyle Mobil Dünya Kongresi'ne katılmayacak
"Çalışanlarının ve müşterilerinin güvenliği" gerekçesiyle kamu sağlığını tehdit eden yeni tip koronavirüs salgınına karşı tedbir amacıyla MWC'ye katılmayacağını açıklayan LG, Ericsson, Nvidia, Amazon, Sony, NTT Docomo, Gigaset, Umidigi, Intel ve Vivo'ya, Facebook ve Cisco da dahil oldu.
Ericsson 11.2.2020
Teknoloji şirketleri, koronavirüsten dolayı Mobil Dünya Kongresi'nden tek tek çekiliyor
Teknoloji devleri LG, Ericsson, Nvidia, Amazon, Sony, NTT Docomo, Gigaset ve Umidigi'nden sonra bugün de ABD'li Intel ve Çinli firma Vivo, MWC'ye katılmayacağını açıkladı.
Ericsson 10.2.2020
Büyük teknoloji şirketleri, koronavirüs nedeniyle Mobil Dünya Kongresi'nden çekiliyor
Teknoloji devleri LG, Ericsson, Nvidia, Amazon'dan sonra Sony, NTT Gocomo ve Gigaset de MWC'ye katılmayacağını açıkladı.
Ericsson 9.2.2020
Koronavirüs salgınından dolayı Mobil Dünya Kongresi'nde iptaller artıyor
LG, Ericsson ve Nvidia'dan sonra Amazon şirketi de MWC'ye katılamayacağını açıkladı.
Ericsson 21.1.2020
Ekholm: 5G teknolojilerinde Ericsson Huawei'in önünde
İsveçli telekomünikasyon şirketi Ericsson'ın CEO'su Borje Ekholm, 5G ağı teknolojilerine öncülük eden şirketin, Çinli teknoloji şirketi Huawei değil, Ericsson olduğunu söyledi.
Ericsson 26.12.2019
Oppo 2020'de Türkiye'ye yatırımlarını sürdürecek
"2020'de 5G alanında bir dönüm noktasına daha ulaşacağız" 5G teknolojisini dünya çapında sahiplendiklerini ve 2019'da Swisscom, Ericsson ve Qualcomm ile birlikte stratejik ortaklık kurarak "5G Landing Project"i gerçekleştirdiklerini anlatan Zhou, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu iş birliği kapsamında Avrupa'nın ilk 5G bağlantılı telefonu olan Oppo Reno 5G'yi piyasaya sürdük.
Ericsson 15.11.2019
Pirelli 5G şebekesi üzerinden iletişim kuran lastik üretti
Şirketten yapılan açıklamada,"Pirelli, Ericsson, Audi, Tim, Italdesign ve KTH ile birlikte Lingotto binasının çatısında gerçekleştirdiği denemede sensörlerle donatılmış 'Pirelli Cyber Tyre' lastiklerle donatılan ve 5G şebekesine bağlı bir otomobilin, lastiklerin algıladığı 'suda kızaklama' riskini takip eden bir araca nasıl iletebildiğini gösterdi.
Ericsson 7.11.2019
Oppo ve Ericsson, 5G Laboratuvarı'yla iş birliklerini güçlendirecek
Akıllı telefon markası Oppo, Ericsson ile iş birliğini güçlendiren 5G ortak laboratuvarı projesini hayata geçirdi.
Ericsson 7.11.2019
Turkcell, sağlık sektörü için 5G şebeke deneyimi gerçekleştirdi
Turkcell ve Ericsson, Medical Park Hastaneleri iş birliğiyle 5G ambulansı tanıttı.
Ericsson 5.11.2019
"Küresel şirketlerin Türkiye'de Ar-Ge yapmalarını çok önemsiyoruz"
Ericsson Araştırma Laboratuvarı tarafından İstanbul'da düzenlenen Ericsson Araştırma Günü etkinliği, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır, İsveç'in İstanbul Başkonsolosu Peter Ericson, TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) Başkanı Mehmet Aslan ve akademi, operatörler ve işletmelerden çok sayıda uzmanın katılımıyla gerçekleştirildi.
Ericsson 23.10.2019
Turkcell ve Ericsson, 5G teknolojisi alanında işbirliği anlaşması imzaladı
Turkcell ve Ericsson, 5G teknolojisinin Turkcell şebekesinde kullanımına imkan tanıyacak senaryoların geliştirilmesi konusunda 'iyi niyet anlaşması' imzaladı.
Ericsson 29.9.2019
Ericsson Türkiye'den orman yangınlarına karşı "akıllı kafes"
Ericsson Türkiye Genel Müdürü Işıl Yalçın, dünya genelinde artan orman yangınlarının hızlı tespiti amacıyla "akıllı kuş kafesi" geliştirdiklerini belirterek, "Kafes, toprağa yerleştirilecek sensörüyle değişen nem oranları ve sıcaklıklara ilişkin bilgileri merkeze bildirecek.
Ericsson 26.9.2019
Ericsson'un "yeni nesil teknolojileri" tanıtım toplantısı
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, Türkiye'nin 2023 vizyonu kapsamında yerli ve milli üretimin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ettiklerini belirterek, "Bir taraftan ülkemize bilgi birikimi getirecek ve bilgi birikimini...
Ericsson 4.9.2019
Türkiye'nin genç yetenekleri iş hayatına Turkcell'le başlıyor
GNÇYTNK programına dahil olan adaylar işe alım adımları boyunca kendilerini daha yakından tanıyor, hiç bilmedikleri yeteneklerini keşfediyor ve hayatta ne istedikleri konusunda daha geniş bir farkındalığa ulaştırılıyor. Adaylar istek ve hedeflerine daha uygun bir yol olarak gördükleri bu süreç içerisinde herhangi bir yükümlülük de taşımıyor. Kendisine iş teklifi yapıldığında kabul ederse Turkcell çalışanı olarak iş hayatına atılma şansını elde ediyor. Türkiye'ye toplumsal fayda sağlıyor GNÇYTNK programına bu yıl da Türkiye'nin önde gelen üniversitelerden mezun 28 bin 500 genç başvurdu. Yaş ortalaması 24,5 olan adayların 5 bin 500'ü genel yetenek sınavını, 3 bini İngilizce yeterlilik sınavını, bin 250'si de video aşamasını geçti. Başvuran adaylardan bin 61'i insan kaynakları departmanı ile mülakatlara alındı. Mülakatları başarıyla tamamlayan 554 aday finans, data, siber güvenlik ve altyapı alt birimlerine ayrılan kamplarda yetkinliklerini geliştirme fırsatı yakaladı. Bu kampların sonucunda 152 kişi, gençler tarafından her yıl en gözde şirketler arasında gösterilen Turkcell ailesine dahil oldu. Turkcell'de uzun süredir uygulanan ve ilk iş günlerinde şirketi tanımada yardımcı olan beyaz gölge uygulaması da GNÇYTNK'ler için dijitalleştirildi. İlk iş gününe başlayan GNÇYTNK'ler, onlara destek olacak dijital beyaz gölge ile yan haklarından çalışma saatlerine, ekipmanlarını nereden alacaklarından Turkcell hakkındaki genel bilgilere kadar merak ettikleri tüm sorularının yanıtlarına BiP üzerinden ulaşabiliyorlar. Turkcell'deki kariyer yolculukları sırasında GNÇYTNK programına dahil olan adayların kişisel, mesleki ve teknik yetkinliklerinin zenginleştirilmesine de devam ediliyor. GNÇYTNK programıyla işe alınan gençler, Turkcell Akademi'nin yurt içinde ve yurt dışında seçkin eğitim kurumları ve Ericsson, Cisco, Nokia, HP gibi teknoloji şirketleriyle birlikte hazırladığı 2 modülden oluşan eğitim programına başladılar.
Ericsson 2.9.2019
ABD ve Polonya 5G teknolojisi alanında iş birliği anlaşması imzaladı
Polonya Başbakanı Morawiecki, geçen hafta Stockholm'e yaptığı ziyarette Polonya'da 5G mobil ağ altyapısının İsveç telekomüniskasyon şirketi Ericsson tarafından kurulması için anlaşmaya vardıklarını açıklamıştı.
Ericsson 2.9.2019
Çinli huawei rusya'da 5g operasyonu başlattı
Ağustos ayı başında bir başka Rus cep telefonu operatörü Tele2, İsveçli Ericsson ile ortaklaşa, Moskova'da Tverskaya Caddesi'nde bir başka 5G alanı kurmuştu.
Ericsson 28.8.2019
Ericsson ceo'su borje ekholm yerini saab ceo'suna bıraktı.
İsveç telekomünikasyon şirketi Ericsson CEO'su Borje Ekholm, 2017 yılından itibaren sürdürdüğü görevinden ayrılarak yerini otomotiv firması Saab CEO'su Hakan Buskhe'ye bıraktı.
Ericsson 22.8.2019
"ABD Basra Körfezi'nde güvensizlik faktörüdür"
İran devlet medyasına göre Zarif, Oslo'daki temasları kapsamında Norveçli mevkidaşı Eini Ericsson ile görüştü.
Şu an buradasınız: Ericsson Haberleri | Ericsson Haber - Haberler - Ericsson haberleri, son dakika ericsson haber ve gelişmeleri burada. Video Boyutunu Düşüren H.266 VVC'nin Çalışmaları Sonlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 06:07:11. #1.14#
title