Erdinç Gülener Haberleri

Erdinç Gülener haber, Erdinç Gülener son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdinç Gülener - 28.06.2021
OYUNCU ERDİNÇ GÜLENER'E ESKİ SEVGİLİYE HAKARETTEN BİN 120 LİRA ADLİ PARA CEZASI
OYUNCU Erdinç Gülener (49), eski sevgilisi sunucu Eda Pera Küçük'e (30) hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada bin 120 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Erdinç Gülener - 28.06.2021
Oyuncu Erdinç Gülener "hakaret" suçundan 1120 lira adli para cezasına çarptırıldı
Eski kız arkadaşına hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan oyuncu Erdinç Gülener, 1120 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Erdinç Gülener - 05.09.2020
"Aziz Dostum Çehov" Talimhane'de tiyatroseverlerle buluştu
"Oyunların geçişlerinde Rus bestecilerin eserlerini kullandım" Algöz, "evlenme teklifi", "tütünün zararları" ve "ayı" isimli kısa hikayelerden oluşan oyunun 2 perdede tamamlandığına işaret ederek, şunları kaydetti: "Birinci perdede ilk olarak evlenme teklifi oynanıyor. Buradaki karakterler aslında bizim şu anda Anadolu'da ya da şehirde yaşayan insanların yaşadıkları şeyleri anlatıyor. Yani kızın birazcık yaşı geçtiği zaman 'Acaba kız evde mi kaldı?', 'Bir evlendirsek de mürüvvetini görsek.' gibi. 'Tütünün zararları' bölümü de tek kişilik bir oyun. Burada Çehov, biraz kendini anlatmış. 'Ayı' ise çok daha farklı bir konsept var. Orada da bir alacak davası var. Bunlar dışında oyunların geçişlerinde Rus bestecilerin eserlerini kullandım. Bunları seçmemdeki muradım da hiç olmazsa bizden sonraki gelecek olan neslin klasik müzik zevkine sahip olması. Çünkü klasik müzik insanın duygularını, düşüncelerini olumlu yönden değiştirir, yaratıcılığı kamçılar, ruhu dinlendirir." Anton Çehov'un kaleme aldığı, Yılmaz Gruda'nın çevirisini yaptığı oyunda, Erdinç Gülener, Eylem Yıldız, Emre Başer ve Deniz Denker rol alıyor.
Erdinç Gülener - 31.03.2019
Ünlüler Oyunu Bozcaada'da Kullandı
ÇANAKKALE'nin Bozcaada ilçesinde evleri bulunan ünlüler oy için sandık başına geldi. Oyuncu ve komedyen Ata Demirer, şarkıcı Feridun Düzağaç, yönetmen Murat Şeker ile dizi ve tiyatro oyuncusu Erdinç Gülener, oylarını ikametlerinin bulunduğu Bozcaada ilçesinde kullandı.
Erdinç Gülener - 27.01.2017
Yunus Emre Oyuncuları Garip Dede Türbesi'ni Ziyaret Etti
Oyunda, Erdinç Gülener, Orhan Kurtuldu, Hakan Güneri, Kaya Akarsu, Cem Zeynel Kılıç ve Şebnem Dokurel'in yanı sıra çok sayıda oyuncu rol alacak.
Erdinç Gülener - 30.07.2015
Darbe" Yarın İzleyiciyle Buluşuyor
"Gerçek neyse, onu yazarım" Gerçek neyse, onu yazacağının altını çizen Özgürel, "Bütün bu olaylarda yanlış birşey yapılırsa, yarın karşınıza çıkar. 'Vay Şerefsiz' diye Ahmet Kaya ile ilgili manşet atılmıştı. Şimdi o manşeti atanlar özür diliyorlar. Yaptığınız kötü şeyler önünüze getirilebilir" diye konuştu.  Senarist Özgürel, çözüm sürecine de değinerek, şunları aktardı: "Yaşanan olaylarla birlikte Türkiye'nin zaman kaybetmesi üzücü. Türkiye'de çözüm sürecini o kadar içselleştirdik ki sadece Türk kesimi değil, Kürt kesimi de kan istemiyor. Dolayısıyla bizim çözüm meselesini sürdürmemiz ve neticelendirmemiz lazım. Bugün tıkanma noktasına geldi ama yarın devam eder."  Yapımcılığını TFT Film'in, yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği filmde, başrolleri Cansel Elçin, Erdinç Gülener, Öykü Çelik ve Şemsi İnkaya paylaşıyor.
Erdinç Gülener - 30.07.2015
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek
Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği, başrollerini Cansel Elçin, Erdinç Gülener, Öykü Çelik ve Şemsi İnkaya'nın paylaştığı "Darbe" izleyici ile buluşacak.
Erdinç Gülener - 30.03.2015
Bakan Güllüce "Bizim Hikaye" Filmini İzledi
"Bizim Hikaye" Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda, Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil, Erdinç Gülener ve Ahmet Mekin gibi isimler yer alıyor.
Erdinç Gülener - 28.03.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim Hikaye" Filmini İzledi
Filmi, eşi Emine Erdoğan ile Altunizade Capitol'deki sinema salonunda izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, çıkışta gazetecilere açıklama yaptı.  Erdoğan, filmi, 1980 darbesi ve darbe öncesi nesillerin hangi çilelerle yetiştiği, darbeden sonra çekilenler yani fikir, düşünce noktasında o günün özgürlükler tablosunu ortaya koyması bakımından çok çok önemli bulduğunu vurgulayarak, zaman zaman gözlerinin yaşardığını söyledi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle devam etti: "Çünkü yani İsmail Akıncı'nın salt bir hücreye atılma değil, aslında havuzun içerisinden o sedire geçiş olayı, betonda kalması olayı yaşadığımız olaylardı. Bundan dolayı tabii burasını çok çok anlamlı buluyorum. Tabii buna benzer birçok gençlerimiz maalesef hayatlarını zindanlarda kaybetti. Zindanların dışında 'iki bi taraftan, iki bi taraftan' dediler. Bunu böyle bir filmle ortaya koyması bakımından gerek senaristlerini, gerek yapımcılarını, gerekse bu filmde rol alan tüm arkadaşları kutluyorum, tebrik ediyorum. Bu filmin yapımına katkısı olanlara şahsım ve özgürlük mücadelesi verenler adına da teşekkür ediyorum." "Bizim Hikaye" Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği film; Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil, Erdinç Gülener ve Ahmet Mekin gibi isimlerden oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çekiyor.
Erdinç Gülener - 26.03.2015
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
"Bizim Hikaye" Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği film; Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil, Erdinç Gülener ve Ahmet Mekin gibi isimlerden oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çekiyor.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdinç Gülener Haberleri | Erdinç Gülener Kimdir - Haberler - Erdinç Gülener haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdinç Gülener kimdir, hayatı ve biyografisi. OYUNCU ERDİNÇ GÜLENER'E ESKİ SEVGİLİYE HAKARETTEN BİN 120 LİRA ADLİ PARA CEZASI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.8.2021 13:09:09. #1.16#

title