Erdal Kurt Haberleri

Erdal Kurt haber, Erdal Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdal Kurt - 14.08.2021
"Sertifikası olmayan tesislerde kaplanan lastik tehlike saçabilir" uyarısı
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, lastiklerin sertifikalandırılmış tesislerde üstün teknoloji ve uzman ekipler tarafından kaplandığı takdirde ömrünün uzatılabileceğini belirterek, "Sertifikası olmayan tesislerde kaplanan lastik tehlike saçabilir.
Erdal Kurt - 15.07.2021
LASİD, uzun yola çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, tatil öncesi uzun yola çıkacaklara tavsiyelerde bulunarak "Yola çıkmadan önce lastiğinizi mutlaka bir uzmanına gösterin, hava basıncı, balans ayarları, diş, topuk, sırt kontrollerini yaptırın, yıpranma varsa...
Erdal Kurt - 31.05.2021
LASİD'den Güvenli Trafik Akademik Eser Projesi
LASİD Genel Sekreteri Erdal Kurt da proje kapsamında Bilim Seçici Kurulu tarafından seçilen 11 akademik eserin kitaplaştırıldığını, projenin referans kaynak olarak ilgili tüm kurumlarla paylaşılacağını bildirdi.
Erdal Kurt - 09.04.2021
Lastik etiketlemede "yeni düzenleme" beklentisi
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Birliği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, Avrupa Birliği (AB) ülkeleri ve bazı Avrupa ülkelerinde lastik etiketlemede yeni düzenlemenin??????? Türkiye'de de uygulanmasının beklendiğini belirtti.
Erdal Kurt - 30.03.2021
LASİD'den lastikte "mevsime geçiş" önerisi
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, kış lastikleri çıkarıldığında araca takılacak mevsime uygun lastiklerin de mutlaka uzman gözüyle kontrol edilmesi gerektiğini belirterek, "Kış lastiğinden mevsime uygun lastiğe geçmek sadece 1 Nisan'da...
Erdal Kurt - 15.02.2021
LASİD'den karlı hava koşullarında sürücülere kış lastiği uyarısı
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, "İstanbul ve Marmara Bölgesi, bildiğiniz üzere, son zamanların en yoğun karını alıyor.
Erdal Kurt - 25.12.2020
LASİD'den sürücülere kış lastiği uyarısı
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, "Kış lastiğine geçmek için karın yağmasını beklemeyin.
Erdal Kurt - 19.11.2020
"Kış lastiğine geçmek için kar yağmasını beklemeyin" uyarısı
LASİD Genel Sekreteri Erdal Kurt, kış lastiğine geçiş ile ilgili erken tedbir alınması gerektiğini belirterek "Kış lastiğine geçmek için kar yağmasını, havaların soğumasını beklemeyin.
Erdal Kurt - 28.07.2020
Bayramda yola çıkacak sürücülere LASİD'den öneriler
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, trafikte bireysel tedbirler alınmazsa salgın gibi herkesi etkileyecek kötü sonuçların oluşabileceğini belirterek, "Yola çıkmadan önce mutlaka ve mutlaka lastiklerin ve yedek lastiklerin hava basıncı, balans ayarları...
Erdal Kurt - 27.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Konu hakkında bilgi veren LASDER Genel Sekreteri Erdal Kurt belediye ekipleri tarafından göletten çıkarılıp, uygun bir alana toplanan atık lastiklerin yetkili LASDER yüklenicileri vasıtasıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca lisanslandırılmış geri kazanım firmalarına teslim edilerek geri dönüştürüleceğini açıkladı.
Erdal Kurt - 27.12.2019
ŞİLE'DE GÖLETTE BULUNAN LASTİKLER GERİ DÖNÜŞÜME GÖNDERİLDİ
Konu hakkında bilgi veren LASDER Genel Sekreteri Erdal Kurt belediye ekipleri tarafından göletten çıkarılıp, uygun bir alana toplanan atık lastiklerin yetkili LASDER yüklenicileri vasıtasıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca lisanslandırılmış geri kazanım firmalarına teslim edilerek geri dönüştürüleceğini açıkladı.
Erdal Kurt - 27.12.2019
Şile'de gölette bulunan atık lastikler geri dönüştürülecek
Açıklamada görüşlerine yer verilen LASDER Genel Sekreteri Erdal Kurt, Şile'deki göletten çıkarılan atık lastiklerin bundan sonraki süreci için LASDER olarak yerel yönetim yetkilileri ile gerekli koordinasyonu sağladıklarını bildirerek, "Belediye ekipleri tarafından göletten çıkarılıp, uygun bir alana toplanan atık lastikler, yetkili LASDER yüklenicileri vasıtasıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca lisanslandırılmış geri kazanım firmalarına teslim edilerek geri dönüştürülecek.
Erdal Kurt - 24.11.2019
"Kış lastiğini son güne bırakmayın" uyarısı
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, lastik değişim kuyruklarının yaşanmaması için kış lastikleri değişimini son ana bırakmamaları konusunda sürücüleri uyardı.
Erdal Kurt - 14.11.2019
LASDER, ekimde 23 bin ton ömrünü tamamlamış lastiği geri kazandırdı
Açıklamada görüşlerine yer verilen LASDER Genel Sekreteri Erdal Kurt, LASDER'in özverili çalışmaları sonucu ekim ayı içerisinde rekor bir rakam olan 23 bin ton ömrünü tamamlamış lastiği geri kazandırdıklarını belirterek, bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın üyeleri için belirlediği 2019 yılı ÖTL geri kazanım kotasını yüzde 100 olarak gerçekleştirerek sıfır atık projesine tam katkı sağlayacaklarını kaydetti.
Erdal Kurt - 12.11.2019
Ara tatilde yola çıkacaklara "lastik bakımı" uyarısı
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, güvenli sürüş ve trafik için gerekli şartlardan birisinin de doğru lastik olduğunu belirterek, "Ara tatilde seyahate çıkacak sürücüler lastiklerinin hava basıncı, balans ayarları ve yedek lastik kontrollerini...
Erdal Kurt - 05.08.2019
Bayramda uzun yola çıkacaklara "lastik kontrol" tavsiyesi
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, Kurban Bayramı tatilinde uzun yola çıkacak sürücülere, araç lastiklerinin diş, topuk, yanak ve sırt kontrolleri ile hava basıncı ve balans ayarlarını yaptırması tavsiyesinde bulundu.
Erdal Kurt - 31.05.2019
Bayramda yola çıkacaklara LASİD'den öneriler
Güvenli bir sürüş için sürücülere uyarılar Açıklamada uzun yolda güvenli bir sürüş için sürücülere şu uyarılarda bulunuldu: "Yola dinlenmiş bir halde sabah erken saatte çıkın. Mola yerlerini önceden belirleyin. Uzun yolda 2 saatte bir veya her 150 km'de bir 15 dakika mola verin. Takip mesafesini koruyun ve şehir içinden geçerken hızınızı düşürün. Kısa farlarınızı gece-gündüz açık tutun. Hız limitlerine uyun. Emniyet kemerini takın ve tüm araç içindekilere de taktırın. Çocukları boy ve kilolarına göre düzenlenmiş güvenlik koltuklarına oturtun, kucakta ve ön koltukta asla taşımayın." Seyahat öncesi lastiğin bakım ve kontrolü için öneriler Açıklamada görüşlerine yer verilen LASİD Genel Sekreteri Erdal Kurt, seyahat öncesi lastiğin bakım ve kontrolü için yapılması gerekenlere ilişkin, şunları kaydetti: "Aracınızın yol ile temasını sağlayan tek bağlantı noktası, lastiğin yola bastığı alandır; o da neredeyse el avucunuz kadardır.
Erdal Kurt - 08.01.2019
Ömrünü Tamamlamış Bir Milyon Ton Lastik Geri Kazanıldı
Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmeleri yer alan LASDER Genel Sekreteri Erdal Kurt, derneğin kurulduğu yıldan bugüne kadar özverili çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, "Bu çalışmalarımız sonucunda 2007 yılından beri 1 milyon ton ömrünü tamamlamış lastiği geri kazandırdık.
Erdal Kurt - 30.11.2018
Kış Lastiği Yol Tutuşunu Artırır, Fren Mesafesini Kısaltır"
Lastik Sanayicileri ve I·thalatçıları Dernegˆi (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, kış lastiğinin 7 derecenin altında hava koşullarına, ıslak, karlı ve buzlu yollara göre özel olarak üretildiğini belirterek, "Özel karışımı ve sırt deseni sayesinde kış koşullarında daha fazla yol tutuşu ve daha...
Erdal Kurt - 21.10.2017
Başkan Yaşar, Gümüşhanelilerle Buluştu
Ankara Konağı'nda düzenlenen kahvaltıya, Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu, GİAD Başkanı Erdal Kurt, Kültür ve Turizm Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Asım Keser ve dernek üyeleri katıldı.
Erdal Kurt - 02.04.2017
Yaz Lastiğine Geçişte "7 Derece" Uyarısı
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, "Daha üstün performans ve güvenli bir sürüş için yaz lastiklerine zamanında geçiş önemlidir.
Erdal Kurt - 17.07.2014
Malatya'da İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 7 Yaralı
Trafik kazasında yaralanan Elvan, Hüseyin ve Taner Keklik, Hatice ve Ali Kara ile Erdal Kurt ve Yadigar Özçelik, Hekimhan ve Malatya Devlet Hastanelerinde tedavi altına alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdal Kurt Haberleri | Erdal Kurt Kimdir - Haberler - Erdal Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdal Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Sertifikası olmayan tesislerde kaplanan lastik tehlike saçabilir uyarısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 00:33:37. #1.13#

title