Engelli Kızlar, Hayallerini Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ile Gerçekleştirdi
Haberler » Yerel » Engelli Kızlar, Hayallerini Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ile Gerçekleştirdi - Haberler

Engelli Kızlar, Hayallerini Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ile Gerçekleştirdi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, 5 engelli kızın gelinlik giyme hayalini gerçekleştirdi.

Engelli Kızlar, Hayallerini Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ile Gerçekleştirdi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. ve eşi Dr. , 5 engelli kızın gelinlik giyme hayalini gerçekleştirdi. Beyaz gelinlik içinde mutlulukları yüzlerinden okunan kızlara Yazıcı çifti takı hediye etti.


Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, çocukluk günlerinden itibaren gelinlik giyme hayaliyle yaşayan 5 engelli kız için Gönül Elleri Çarşısı şubesinde eğlence düzenledi. Gelinliklerini giyen Ece İleri, Şengül Erdönmez, Ayşe Kurt, Hülya Şahin ve Aslıhan Şenocak, aileleri ve Kadın Kent Gönüllüleri ile birlikte müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Gelinliklerin seçiminden provasına, eğlence yerindeki giyiminden sahneye çıkışına kadar her detayda mutlulukları kat kat artan engelli kızlar, hayallerindeki günün keyfini çıkardı.


Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'na kayıtlı olan ve her konuda yakından ilgilendikleri kızların mutluluğuna şahit oldu. Başkan Yazıcı ve eşi, kızlara takı hediye etti.


"Hayalleri gerçekleştiriyoruz"


Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, her insanın hayalleri olduğunu ve hayallerini gerçekleştiren insanların mutlu olduğunu söyledi. Engelli kızların hayalinin de gelinlik giymek olduğunu belirten Başkan Yazıcı, "Engelli kızlarımızın gelinlik giymelerini sağlayan organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. İnsanların hayalleri olması çok güzel. Hayalleri olmayan insanlar ölürler diye bir söz vardır. Hayalleri gerçekleştirmek insan için çok önemlidir. Biz de insanların hayallerini gerçekleştirmek için bir çok şey yapmaya çalıştık. Tuzla'da yaşayan vatandaşlarımızın hayallerini de her ortamda gerçekleştirmeye çalışıyoruz" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri