Emre Yaman Haberleri

Emre Yaman haber, Emre Yaman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emre Yaman 13.2.2020
Evinde rengarenk karidesler yetiştiriyor
ANTALYA'da güvenlik görevlisi Yunus Emre Yaman (35), evine yerleştirdiği üç akvaryumda rengarenk karidesler besliyor.
Emre Yaman: Samsun'dan kısa kısaEmre Yaman 23.1.2020
Emre Yaman 19.12.2019
Eskişehir'deki ev sahibi cinayeti davasında karar
3. Ağır Ceza Mahkemesindeki karar duruşmasında tutuklu sanıklar Emre Yaman (27), Hakkı Bük (21) ve Murat Can (36) ile maktul Bahattin Uyar'ın (39) yakınları ve taraf avukatları hazır bulundu.
Emre Yaman: 'Demir Yüzgeçler' İzmir'deEmre Yaman 11.3.2019
Emre Yaman 5.7.2018
Kontrolden Çıkan Panelvan Bankete Düştü: 2 Yaralı
Alınan bilgiye göre, D-605 Karayolu'nda, Kandıra istikametine giden Ömer Emre Yaman'ın kullandığı 10 PA 669 plakalı panelvan, Çubuklu mevkisindeki virajda kontrolden çıkarak karşı şeride geçti.
Emre Yaman 5.6.2018
Öğrencilerin Kodları Elektronik Dersleriyle Hayat Buluyor
Türkiye genelinde verilen kodlama eğitimlerinin ilk Düzce'de başladığını aktaran Yavuzarslan, şöyle konuştu: "Düzce, kodlama eğitimlerinde ilklerden bir tanesidir. İl genelinde yayılan bu kodlama eğitimleri sonrasında, bu işe gönül veren, merak salan öğrenci arkadaşlarımızdan bir ekip kuruldu. Öğrenci arkadaşlarımız istedikleri için buradalar. Hafta sonu olmasına rağmen buraya geliyorlar. 1 yıl boyunca kodlama eğitimi aldılar, şu an çok iyi bir seviyedeler. Çok rahat bir şekilde kodlama yapabilen bu öğrenciler, istedikleri yazılımları artık tek başlarına yapabiliyor ve insanların hayatlarını kolaylaştıracak hayalleri proje yapıp kodluyorlar." Yavuzarslan, yazılım kısmının bittiğini ifade ederek şunları söyledi: "Artık bu işin donanım kısmına geçtik. Yazılım, gözle görülmeyen bir şey, bunun somutlaşmış hali de donanım kısmıdır. Bu kursta da temel elektronik eğitimi ve mikro denetleyici dediğimiz arduino, yani yazılımı atabileceğimiz ve sonuçları ışık, hareket olarak görülebilecek eğitim veriyoruz. Öğrencilerimiz, ruh olarak gördüğümüz yazılımın yanı sıra burada donanım dediğimiz beden kısmını öğreniyor." Eğitimin sonunda her öğrencinin robot yapabilecek kapasiteye geleceğini aktaran Yavuzarslan, şu değerlendirmeyi yaptı: "Eğer öğrencilerimiz işi ilerletirlerse hazırladıkları robotları tasarlayıp satabilecek. Kendi iş yerlerini kurup bu yönde çalışma yapacaklar. Temel elektronik bilgisini kazanan bu gençlerimiz, yazdıkları kodları, mikro işlemcilerle nasıl entegre edeceklerini öğrenip artık kendi robotlarını yapacak. Bu öğrencilerimiz, belki de şu an üzerinde çalışılan elektrikli araba projesinin bir parçası olacak." "Asıl isteğim yapay zeka yazılımları geliştirmek" Elektronik eğitimi alan öğrencilerden Emre Yaman, Türkçe, matematik ve diğer derslerin yanı sıra kodlama ile hayatının değiştiğini dile getirdi.
Emre Yaman 4.5.2018
Düzce'deki "Kasten Adam Öldürme" Davası
Düzce 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya, tutuklu sanık Hüseyin Aksu, kavgada hayatını kaybeden Harun Yaman'ın annesi ve kavgada ağır yaralanan Emre Yaman ile sanığın avukatı katıldı.
Emre Yaman 27.3.2018
644 Sosyal Konut Sahiplerini Buldu
Konuşmanın ardından Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, 3 kişinin kurasını çekti. Emre Yaman, Zübeyde Yıldız ve Kemal Dağ ilk kurada çıkan isimler oldu.
Emre Yaman 18.2.2018
Bolu'da Zincirleme Kaza: 3 Yaralı
Kaza, saat 11.30 sıralarında D-100 Karayolu'nun Üniversite Kavşağı mevkiinde meydana geldi. İstanbul yönüne giden, Yusuf İlhan yönetimindeki 14 GD 864 plakalı otomobil, kırmızı ışıkta bekleyen Abdullah Yaman'ın kullandığı 34 UU 4218 plakalı otomobile arkadan çarptı. Kaza nedeniyle kırmızı ışıkta bekleyen Fatih Ceştan yönetimindeki 34 AEF 18, İsmail Turhan yönetimindeki 14 LE 482 ve Mustafa Melih Ozan'ın kullandığı 35 UJL 93 plakalı otomobiller de hasar gördü. 5 aracın hasar gördüğü kazada, Yusuf İlhan, Emre Yaman ve Celal Sevim yaralandı.
Emre Yaman 18.2.2018
Dha Yurt Bülteni-5
Kaza, saat 11.30 sıralarında D-100 Karayolu'nun Üniversite Kavşağı mevkiinde meydana geldi. İstanbul yönüne giden, Yusuf İlhan idaresindeki 14 GD 864 plakalı otomobil, kırmızı ışıkta bekleyen Abdullah Yaman idaresindeki 34 UU 4218 plakalı otomobile arkadan çarptı. Kaza nedeniyle kırmızı ışıkta bekleyen Fatih Ceştan'ın kullandığı 34 AEF 18, İsmail Turhan yönetimindeki 14 LE 482 ve Mustafa Melih Ozan'ın kullandığı 35 UJL 93 plakalı otomobiller de hasar gördü. 5 aracın hasar gördüğü kazada, Yusuf İlhan, Emre Yaman ve Celal Sevim yaralandı.
Emre Yaman 18.2.2018
Bolu'da Zincirleme Kaza: 3 Yaralı
Kaza, saat 11.30 sıralarında D-100 Karayolu'nun Üniversite Kavşağı mevkiinde meydana geldi. İstanbul yönüne giden, Yusuf İlhan yönetimindeki 14 GD 864 plakalı otomobil, kırmızı ışıkta bekleyen Abdullah Yaman'ın kullandığı 34 UU 4218 plakalı otomobile arkadan çarptı. Kaza nedeniyle kırmızı ışıkta bekleyen Fatih Ceştan yönetimindeki 34 AEF 18, İsmail Turhan yönetimindeki 14 LE 482 ve Mustafa Melih Ozan'ın kullandığı 35 UJL 93 plakalı otomobiller de hasar gördü. 5 aracın hasar gördüğü kazada, Yusuf İlhan, Emre Yaman ve Celal Sevim yaralandı.
Emre Yaman 1.2.2018
Yaylada Devrilen Ağaçlar Nedeniyle Mahsur Kalan 12 Kişi Kurtarıldı
Düzce merkezden Sinekli Yaylası'na gezmek için 6 araçla gelen 12 arkadaş, araçlarının kara saplanması ve devrilen ağaçların yolu kapatması nedeniyle mahsur kaldı. Düzce Off-Road Kulüp Başkanı Mehmet Albayrak, yardım çağrısı üzerine harekete geçti. Kulüp üyeleri, araçlarıyla Sinekli Yaylası'na çıkarak, yaylada mahsur kalanları kurtarmak için çalışma başlattı. Devrilen ağaçları motorla kesen üyeler, daha sonra kara saplanan araçları çekmeye başladı. Araçlardan biri arıza yapınca köylülerden yardım istendi. Arıza yapan aracın da çekilmesiyle Yakup Alkan, Gültekin Durmazoğlu, Sıtkı Veli, Enes Yaman, Ayhan Osmanoğlu, Hilmi Yaman, Ümit Yiğit, İrfan Yiğit, Berkay Kuyumcu, İsmail Keten, Ali Çelik ve Emre Yaman mahsur kaldıkları yayladan kurtarıldı.
Emre Yaman 1.2.2018
Yaylada Devrilen Ağaçlar Nedeniyle Mahsur Kalan 12 Kişi Kurtarıldı
Düzce merkezden Sinekli Yaylası'na gezmek için 6 araçla gelen 12 arkadaş, araçlarının kara saplanması ve devrilen ağaçların yolu kapatması nedeniyle mahsur kaldı. Düzce Off-Road Kulüp Başkanı Mehmet Albayrak, yardım çağrısı üzerine harekete geçti. Kulüp üyeleri, araçlarıyla Sinekli Yaylası'na çıkarak, yaylada mahsur kalanları kurtarmak için çalışma başlattı. Devrilen ağaçları motorla kesen üyeler, daha sonra kara saplanan araçları çekmeye başladı. Araçlardan biri arıza yapınca köylülerden yardım istendi. Arıza yapan aracın da çekilmesiyle Yakup Alkan, Gültekin Durmazoğlu, Sıtkı Veli, Enes Yaman, Ayhan Osmanoğlu, Hilmi Yaman, Ümit Yiğit, İrfan Yiğit, Berkay Kuyumcu, İsmail Keten, Ali Çelik ve Emre Yaman mahsur kaldıkları yayladan kurtarıldı.
Emre Yaman 1.2.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Görüntü dökümü ----------------------------------- Kastel Cindo Köyü ÖSO mensupları ÖSO mensuplarının köpekleri beslemeleri Nöbet yerleri Köylülerle röportaj Taylan Yıldırım anonslar Haber-Kamera: Taylan YILDIRIM, Güven USTA, Can EROK / KİLİS ============================================================== 4)YAYLADA MAHSUR KALANLAR KURTARILDI  Sinekli Yaylası'nda devrilen ağaçların yolu kapatması ve araçlarının kara saplanması nedeniyle mahsur 12 kişi Düzce Off Road Kulüp üyeleri tarafından kurtarıldı.Dün akşam, Düzce'den Sinekli Yaylası'na gezmek için 6 araçla gelen 12 kişi araçlarının kara saplanması ve devrilen ağaçların yolu kapatması nedeniyle mahsur kaldı. Düzce Off Road Kulüp Başkanı Mehmet Albayrak, yardım çağrısı üzerine harekete geçti. Düzce Off Road Kulüp üyeleri araçlarıyla Sinekli Yaylası'na çıktı. Off road kulüp üyeleri yaylada mahsur kalan Yakup Alkan, Gültekin Durmazoğlu, Sıtkı Veli, Enes Yaman, Ayhan Osmanoğlu, Hilmi Yaman, Ümit Yiğit, İrfan Yiğit, Berkay Kuyumcu, İsmail Keten, Ali Çelik ve Emre Yaman'ın yanına giderek, kurtarma çalışmalarına başladı.
Emre Yaman 24.10.2017
Lüleburgazlı Cam İşçilerine 'Eskişehir ya da Çıkış' Teklifi
Lüleburgaz Kristal-İş Sendikası önünde basın toplantısı düzenleyen 90 işçi ve aileleri, fabrikanın, kendilerine Eskişehir'de çalışabileceklerini, istemeyenlerin tüm hakları ve tazminatlarını alarak, işten ayrılabileceklerini bildirdiğini söyledi. İşçiler adına konuşan Aydın Şahin, mücadelelerinin bir kazanımla sona erdiğini ve isteyen işçilerin Eskişehir fabrikasında yeniden çalışmaya başlayacağını söyledi. Şahin, şöyle konuştu: "Dün itibariyle mücadelemiz büyük bir kazanımla neticelendi. Paşabahçe Kırklareli Cam Fabrikası'nda işten çıkarılan 90 cam işçisi olarak başlattığımız işe iade mücadelesinin 20'nci günündeyiz. Şişecam merkezinde dün yapılan toplantı ardından başvuruları halinde 90 arkadaşımızın da Eskişehir'de işe başlayabilecekleri, Eskişehir'e gitmek istemeyenlerin de teşvik uygulamasından faydalanacakları kararı alındı. Bugün itibariyle 90 cam işçisinin işe iadesinin yolu kesin olarak açılmıştır. Cam işçisinin iş, aş, adalet yürüyüşü kararlılıkla sürdürülmüş ve başarı elde edilmiştir. Kazanılan bu zafer tüm cam işçilerinin ve en sonunda tüm işçi sınıfının zaferidir. 90 Trakyalı cam işçisinin mücadelesinde sendika yöneticilerinin isteksiz tutumuna rağmen, Trakya'da çalışan diğer arkadaşlarımızın ve Lüleburgaz halkının büyük payı olmuştur." YA ESKİŞEHİR YA TAZMİNATLI ÇIKIŞ Şişecam Fabrikasında 4 yıldır çalışan 25 yaşındaki Emre Yaman, tüm işçilerin ailelerine danıştıktan sonra bir karar vereceğini belirterek, şunları söyledi: "Son gelinen noktada bize işveren, Eskişehir teklifi sundu.
Emre Yaman 24.10.2017
Dha Yurt Bülteni-8
"YA ESKİŞEHİR YA TAZMİNATLI ÇIKIŞ" Şişecam fabrikasında 4 yıldır çalışan 25 yaşındaki Emre Yaman, tüm işçilerin ailesine danıştıktan sonra bir karar vereceğini ifade ederek şunları söyledi: "Son gelinen noktada bize işveren Eskişehir teklifi sundu.
Emre Yaman 1.7.2017
Kırkpınar'a "15 Temmuz 2016" Kispetleriyle Katılacaklar
Kulüp Başkanı Hüseyin Uğuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 655. Tarihi Kırkpınar Güreşleri'inde ilk dörde giren güreşçileri Sefa Yılmaz ve Yunus Emre Yaman'a, Türkiye Güreş Federasyonu tarafından "15 Temmuz 2016" yazılı kispet hediye edildiğini söyledi.
Emre Yaman 10.5.2017
Cinayet Zanlısı Akrabasının Evinde Yakalandı
Akçakoca'da geçen ay komşusunun nişanında para anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı Harun Yaman'ı tabanca ile vurarak öldüren, Emre Yaman'ı ise yaralayan Hüseyin Aksu, Düzce ve Sakarya polisinin ortak yürüttüğü çalışma sonucu Sakarya'nın Serdivan İlçesi'nde akrabası V.
Emre Yaman: Dha Yurt Bülteni-15Emre Yaman 10.5.2017
Emre Yaman: Düzce'deki Silahlı KavgaEmre Yaman 10.5.2017
Emre Yaman 10.5.2017
Silahlı Saldırının Faili Yakalandı
Akçakoca Hacı Yusuflar Mahallesi'nde yaşanan bir tartışma sonucunda meydana gelen silahlı saldırıda 25 yaşındaki Harun Yaman hayatını kaybederken, kuzeni Emre Yaman da ağır yaralı olarak Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde ameliyata alınmıştı.
Emre Yaman 9.4.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
Görüntü Dökümü: -------------------------------- Olay yeri detay Polisin çevrede önlem alması Şüphelinin ikna edilmesi Özel Harekat Polislerinin gelmesi Genel ve detaylar (Haber-Kamera: Tolga YANIK KONYA DHA)) ============================================================ 4)NİŞANDA TARTIŞTIĞI KUZENLERDEN BİRİNİ ÖLDÜRDÜ, DİĞERİNİ YARALADI DÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde 45 yaşındaki Hüseyin Aksu, komşusunun kızının nişanında tartıştığı 25 yaşındaki Harun Yaman'ı tabanca ile öldürdü, kuzeni aynı yaştaki Emre Yaman'ı yaralayarak kaçtı.
Emre Yaman 9.4.2017
Nişan Töreninde Tartıştığı Kuzenlerden Birini Öldürdü, Diğerini Yaraladı
DÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde 45 yaşındaki Hüseyin Aksu, komşusunun kızının nişanında tartıştığı 25 yaşındaki Harun Yaman'ı tabanca ile vurarak öldürdü, aynı yaştaki kuzeni Emre Yaman'ı da ağır yaraladı.
Emre Yaman 9.4.2017
Dha Yurt Bülteni - 15
Haber: VAN, =========================================== Nişanda tartıştığı kuzenlerden birini öldürdü, diğerini yaraladı DÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde 45 yaşındaki Hüseyin Aksu, komşusunun kızının nişanında tartıştığı 25 yaşındaki Harun Yaman'ı tabanca ile öldürdü, kuzeni aynı yaştaki Emre Yaman'ı yaralayarak kaçtı.
Emre Yaman 7.4.2017
Gökkuşağı Görme Engelliler Derneğinin Faaliyetleri
Gökkuşağı Görme Engelliler Derneği Başkanı Emre Yaman, engellilerin yeteneklerini geliştirebileceği ve istihdam sağlamaları için proje hazırladıklarını söyledi.
12
Şu an buradasınız: Emre Yaman Haberleri | Emre Yaman Kimdir - Haberler - Emre Yaman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emre Yaman kimdir, hayatı ve biyografisi. Kayseri'de hastalar için devlet hastanesinin bahçesine çadır kuruldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 07:49:03. #1.15#
title