Emre Belezoğlu " Galatasaray'a Karşı Galibiyet Serimiz Devam Etti Mutluyuz"

Emre Belezoğlu " Galatasaray'a Karşı Galibiyet Serimiz Devam Etti Mutluyuz"

İstanbul-dha spor Toto Süper Lig'de 23.hafta maçı olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonrası futbolcular yayıncı kuruluşa konuştular.

Emre Belezoğlu 'Galatasaray'a Karşı Galibiyet Serimiz Devam Etti Mutluyuz

İstanbul-dha

spor Toto Süper Lig'de 23.hafta maçı olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonrası futbolcular yayıncı kuruluşa konuştular. Derbi karşılaşmasında Hollandalı yıldız Dirk Kuyt'un attığı gol ile maçı 1-0 kazanan Fenerbahçe'de kaptan Emre Belezoğlu "Kaybedilen puanlar bizi bu maça ayrı bir motive ile çıkardı. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Galatasaray'a karşı galibiyet serimiz devam etti mutluyuz. Galatasaray'da özellikle ilk yarı çok iyi oynadı onları da tebrik ederiz. Rakiplerimiz kötü futbol ile kazanırken biz iyi oyunla kaybettik ama bugün iyi oyunla kazandık mutluyuz. Bu arada başta annem ve eşim olmak üzere tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutlarım" ifadelerini kullandı.

"Maçı kaybettik üzgünüz. İyi oynadık ama kazanamadık"

Derbinin kaybedeni Galatasaray'ın teknik patronu Hamza Hamzaoğlu ise yayıncı kuruluşa "Maçı kaybettik üzgünüz. İyi oynadık ama kazanamadık. Bu maç her şeyin sonu değil daha 11 maç var. Geleceğe bakacağız. Bizi zora sokan gereksiz uzun toplarımız oldu" şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA