Elvis Presley'in Boşanma Evrakları Ortaya Çıktı

Elvis Presley'in Boşanma Evrakları Ortaya Çıktı

Elvis Presley'nin boşanma evrakları Cumartesi günü İngiltere'de düzenlenen bir müzayedede gözler önüne serildi. Evrakların 28 ile 32 bin Dolar arasında bir fiyata alıcı bulması bekleniyor.

Elvis ve Priscilla Presley çiftinin boşanma evrakları Cumartesi günü İngiltere'de düzenlenen bir müzayedede gözler önüne serildi.

2 OTOMOBİL, 1 MOTOR, 100 BİN DOLAR PARA

Bir müzayede evi tarafından açık artırmaya çıkarılan 15 Ağustos 1972 tarihli evraklara göre, Elvis Presley ve eşi Priscilla arasındaki boşanma anlaşmasında Presley'nin, 1971 model Merdeces Benz ve 1969 model Cadillac Eldorado otomobilleri ile 1971 model Harley Davidson motorsikletini eşine vermesi ve bunların yanında 100 bin dolar daha ödemesi gerektiği görülüyor.

KİRALARA DA ORTAK OLMUŞ

Priscilla Presley ayrıca, Beverly Hills, Los Angeles ve California'da bulunan üç dairenin kiralarının yarısını da alma hakkına sahip oldu.

Müzayede evinden yapılan açıklamada, "12 sayfalık boşanma evrakları, sürecin tüm detaylarını gözler önüne seriyor. Evraklar Elvis Presley tarafından üç kez Priscilla Presley tarafından dört kez imzalanmış" denildi.

EVRAKLARIN DEĞERİ YAKLAŞIK 30 BİN DOLAR

Evrakların 26 ile 32 bin dolar arasında değer bulacağı düşünülüyor.