Elinde silah ile Azerbaycan'ı tehdit eden rahip Erivan'a kaçtı

Elinde silah ile Azerbaycan'ı tehdit eden rahip Erivan'a kaçtı

30.11.2020 08:05 | Son Güncelleme: 01.12.2020 03:33

Dağlık Karabağ'daki çatışmalar sırasında elinde kalaşnikof ile Azerbaycan'a tehditler savuran ve "Tek başıma kalsam bile Kelbecer'i savunacağım" diyen papaz Hovhannes Hovhannisyan'ın Erivan'a kaçtığı öğrenildi.

Azerbaycan ordusunun işgal altındaki topraklarını kurtarmak Amacıyla 27 Eylül'e başlattığı operasyonda ağır kayıplar veren Ermenistan, ateşkes anlaşmasını imzalamak zorunda kalmıştı.

TEK BAŞINA DİRENECEKTİ

Anlaşma kapsamında Ermenistan ordusu işgal altında tuttuğu bölgelerden çekilirken, papaz Hovhannes Hovhannisyan Kelbecer'den çekilmeyeceğini ve tek başına direneceğini söylemişti.

ERİVAN'A KAÇTI

Karabağ Savaşı sırasında elinde silah ile Azerbaycan'ı tehdit eden, 1992'de Kelbecer'de savaş suçundan aranan Dadivank Manastırı Baş Rahibi Hovhannes Hovhannisyan'ın Erivan'a kaçtığı öğrenildi.

Elinde silah ile Azerbaycan'ı tehdit eden rahip Erivan'a kaçtı
Haber Yorumları (79)
HAHAHA: NOLDU PAŞİNYAN:)))
YİĞİT: Herşey ortata hodri meydan Eline silah alıp sosyal medyada şov yapmak değil
ARAS: Benim bildiğim din adamları daha mülayim olurlar din den başka birşeyle uğraşmazlar bu armeni papazı insanı dinden ediyor bunlar hangi dünyada yaşıyorlar acaba. .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title