Karganın ötüşünü duyan mahalle muhtarı hemen telefona sarıldı: 'Allah, Allah' diye zikrediyordu - Haberler
Haberi Paylaş

Karganın ötüşünü duyan mahalle muhtarı hemen telefona sarıldı: 'Allah, Allah' diye zikrediyordu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yaşam

Elazığ'da bir çatının güneş enerjisi paneline konan kargayı gören mahalle muhtarı karganın ötüşünü duyunca hemen telefonuna sarıldı. O anları kameraya kaydeden muhtar, "Karganın sesini duydum, 'Allah, Allah' diye zikrediyordu" dedi. O anları izleyenlerse hayretler içinde kaldı.

Elazığ'da merkeze bağlı Kültür Mahallesi'nde bir çatıya konan karganın ötüşündeki benzerliği fark eden mahalle muhtarı şaşkına döndü. Hemen telefonunun kamerasını açıp o anları kaydeden muhtar, sözleri dikkat çekti.

"'ALLAH ALLAH' DİYE ZİKREDİYORDU"

O anları görüntüleyen Kültür Mahallesi muhtarı Murat Biter, bu durumla daha önce de karşılaştığını fakat ilk defa kaydettiğini söyledi. Evde uzanıp telefonla oynadığını belirten Biter, "Karganın sesini duydum, 'Allah Allah' diye zikrediyordu. Hemen balkona koşarak kargayı bekledim, tekrar o sesi dinlemek için. Birkaç defa mahallede çekmiştim. Allah'ın bir hikmeti. Hayvanın Allah Allah demesine çok şaşırdım. Benim vücudumu diken diken etti. Sesi çok net geliyor. Allah Allah diye hitap ediyor ben de bundan çok etkilendim. 2-3 yıl önce yine aynısını gördüm. Daha öncede karşılaştım sesini duydum ama nerede olduğunu kestiremedim. Nerede olduğunu gördükçe fotoğrafını çekmeye çalışıyorum. Belki bu insanlara bir ders olur" dedi.

Karganın ötüşünü duyan mahalle muhtarı hemen telefona sarıldı: 'Allah, Allah' diye zikrediyordu
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (2)
Arda USİU :KARGA ŞEHADET getirse bu insanların çoğu İNANMAZ...KURAN mucizeliğini haykırıyor,UYARIYOR ...EBEDİ azap yada kurtuluş VAR diyor...VAR MI DERS ALAN?,VAR MI? KURAN I İNCELEYEN,OKUYAN ŞANSLI,.....
Çınar Saraç:Yavru karga sesini de gidip Allah Allah diyorsunuz yaaa bu kadar batıl inançlı olmayın
500