Ekşioğlu Ailesi Kahvaltıda Buluştu
Haberler » Güncel » Ekşioğlu Ailesi Kahvaltıda Buluştu - Haber

Ekşioğlu Ailesi Kahvaltıda Buluştu

Ekşioğlu Ailesi, Eyüp Sultan Camisi’nde kılınan sabah namazının ardından düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Ekşioğlu Vakfı, Eyüp’te bir kahvaltı programı düzenledi. Eyüp Sultan Camisi’nde kılınan sabah namazının ardından düzenlenen kahvaltı programına Ekşioğlu Vakfı Başkanı , eski Valisi , Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.Ekşioğlu Vakfı adına bir konuşma yapan Başkan Ali Ekşi, yaptıkları etkinliklere yeni birini daha eklediklerini belirterek "Şuan tüm akrabalarımız burada. Güzel bir tabloyla karşı karşıyayız. Yönetici olarak mutlu oluyoruz. İnşallah bundan sonra daha iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar da, “Bu organizasyonu tertip eden kadın ve gençlik kollarımıza teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içinde olmamız gereken bir dönem içerisinden geçiyoruz. Her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Ülke olarak, millet olarak, huzura, kardeşliğe, sevgiye, barışa, hoşgörüye ulaşmak için herkes elinden geleni yapmalıdır” diye konuştu.

En büyük zenginliğin birlik ve beraberlik olduğunu belirten eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, “Ekşioğlu Vakfı gerçekten çok köklü bir vakıf. Hep güzelliklere imza atıyor. Gerek aile bireylerini gerek güzel insanları buluşturuyor. En büyük zenginliğimiz, birliğimiz ve beraberliğimizdir. Bunu her vesilede hatırlamamız lazım” şeklinde konuştu. 

OĞUZCAN YAZAR

İSTANBUL 

Kaynak: İHA

Haber Videosu: Ekşioğlu Ailesi Kahvaltıda Buluştu