Haberler

Türk Yıldızları Expo 2016 Antalya'da Uçacak

Dünyanın sayılı süpersonik akrotimleri arasında yer alan Türk Yıldızları, 23 Nisan'da EXPO 2016 Antalya'da yapacakları gösteri öncesi keşifte bulundu.

Dünyanın sayılı süpersonik akrotimleri arasında yer alan Türk Yıldızları, 23 Nisan'da EXPO 2016 Antalya'da yapacakları gösteri öncesi keşifte bulundu. EXPO 2016 Antalya Ajansından yapılan yazılı açıklamaya göre, çiçek ve çocuk temasıyla 22 Nisan 2016 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı törenle resmi açılışı gerçekleştirilecek EXPO 2016 Antalya'da açılış hazırlıkları sürüyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda ziyaretçilere açılacak EXPO 2016 Antalya'nın ilk gününde Türk Yıldızları Akrobasi Timi de gösteri sunacak.

Türk Yıldızları Filo Komutanı Kurmay Yarbay Şenol Çetin ve ekip arkadaşları, gösteri öncesinde Aksu'da bulunan sergi alanında keşif yaptı ve EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın'ı ziyaret etti.

Çetin, ziyarette yaptığı konuşmada, gösterinin emniyetli bir şekilde izlenmesi için alan ve alan çevresinde gözlem yaptıklarını belirterek, "Halkımızın nereden daha güzel izleyeceğine baktık. Bazı koordinasyon toplantıları gerçekleştirdik." dedi.

7 F5 uçağıyla 23 Nisan'da EXPO 2016 Antalya sergi alanında olacaklarını vurgulayan Çetin, şöyle konuştu:

"Türk Yıldızları olarak dünya çocuklarının da katılımıyla gerçekleşecek EXPO 2016'nın coşkusuna katılacağız. Eğlence havasından ziyade daha çok birlik ve beraberliğimizi gösterecek şekilde, ellerimizde Türk bayraklarıyla herkesin burada olmasını arzuluyoruz. Malum ülkemizin içinde bulunduğu ortam ortada. En çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğu dönemlerdeyiz. Sezonu, 18 Mart'ta Çanakkale'de şehitlerimize yönelik gösteriyle açmıştık. Sezon boyunca uçacağımız bütün gösteriler, şehitlerimize armağan olacaktır."

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın da Türk Yıldızları'nı ağırlamaktan büyük gurur duyduklarını dile getirerek, "Gittiğiniz her ülkede ülkemizin göğsünü kabartıyorsunuz. Dünyanın gözünün üzerimizde olduğu bir günde, burada da çok iyi bir gösteri yapacağınızdan eminim." dedi.

Kaynak: AA / Ekonomi

Kazım Aydın Şenol Çetin 23 Nisan Antalya Ekonomi Haberler

Devlet Bahçeli: Asgari ücretin artırılmasına yönelik teklif gelirse gerekli katkıları sağlarız

Devlet Bahçeli: Asgari ücretin artırılmasına yönelik teklif gelirse gerekli katkıları sağlarız

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Bakmadan Geçme

Jon Bon Jovi'nin oğluyla evlenen Millie Bobby Brown kimdir? Kaç yaşında, nereli? 2024 deprem konutları ne zaman teslim edilecek? Deprem konutlarının ne kadarı teslim edildi? Fatih Karagümrük Samsunspor maçı CANLI izle! (HD) 25 Mayıs Fatih Karagümrük Samsunspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray başkanı kim oldu? Galatasaray başkanlık seçimi bitti mi, kim kazandı? Başkan Süheyl Batum, Dursun Özbek mi oldu? İnci Taneleri hangi kanalda? İnci Taneleri dizisi ne zaman, nerede yayınlanıyor? İnci Taneleri hangi gün yayınlanıyor? Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta sorun mu var, neden açılmıyor? 25 Mayıs Cumartesi Whatsapp sorunları! FA Cup Finali hangi kanalda? FA Cup Manchester City - Manchester United maçı nereden izlenir? Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman? Bridgerton 3. sezon 2. kısım hangi tarihte yayınlanacak? Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi? Osman Beşel kimdir? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel hangi partiden seçildi?
BDDK, Marin Yatırım Bankası, Aytemiz Yatırım Bankası ve Adil Katılım Bankası'na faaliyet izni verdi

BDDK, Marin Yatırım Bankası, Aytemiz Yatırım Bankası ve Adil Katılım Bankası'na faaliyet izni verdi

title