"Ekmeğimizi Bölüşüyoruz" Protokolü İmzalandı

"Ekmeğimizi Bölüşüyoruz" Protokolü İmzalandı

18.06.2013 14:31 | Son Güncelleme: 18.06.2013 14:31

Turgutlu'da, "Ekmeğimizi bölüşüyoruz" adı verilen bir protokol imzalandı.

Turgutlu'da, "Ekmeğimizi bölüşüyoruz" adı verilen bir protokol imzalandı. Turgutlu'da, geçen aylarda ihalesi yapılan ve kentsel dönüşüm adına büyük bir ivme kazandıracağı şeklinde ifade edilen yeni stadyum, kapalı spor salonu, 120 dairelik lüks yaşam alanı, 1150 dairelik sosyal konut ve hastane çarsısı gibi büyük projelerin daire ve işyeri satışının Turgutlu emlakçıları tarafından yapılması konusunda anlaşma sağlandı.

İhaleyi alan Bayburt İnşaat-Özgün Yapı yetkilileri ve Turgutlu emlakçılar arasında yapılan satış anlaşması yapılan toplantıyla imzalandı ve resmiyet kazandı. Turgutlu Ticaret Borsası toplantı salonundaki imza törenine Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Simav, Bayburt İnşaat-Özgün Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şentürk, Firma Turgutlu İnşaatları Şantiye Şefi ve eski milletvekili Süleyman Turgut, Turgutlu Marangozlar Odası Başkanı ve Emlakçılar Birliği Temsilcisi Ali Laleseven ve emlakçılar katıldı. İmza töreninde yapılan anlaşmalar sonucu satılacak daire veya dükkanlarda emlakçı komisyonu alıcıdan değil firma tarafından emlakçıya ödenecek.

Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü, projenin samimi oluşunun isminden de anlaşıldığını belirterek şöyle konuştu: "Turgutlu'ya kazandırılacak bu yatırımlar yine Turgutlu için katmadeğer oluşturacaktır. Emlakçılarımız bu satışın altından kalkabilecek yeterli donanıma ve birikime sahip ve bu proje satış yöntemi açısından bir ilk olacak. Turgutlu'ya hayırlı olmasını temenni ediyorum." - MANİSA

'Ekmeğimizi Bölüşüyoruz' Protokolü İmzalandı
'Ekmeğimizi Bölüşüyoruz' Protokolü İmzalandı
'Ekmeğimizi Bölüşüyoruz' Protokolü İmzalandı
'Ekmeğimizi Bölüşüyoruz' Protokolü İmzalandı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title