Ege'deki AK Parti'li Belediyeler Denizli'de Toplanacak
Haberler » Politika » Ege'deki AK Parti'li Belediyeler Denizli'de Toplanacak - Haberler

Ege'deki AK Parti'li Belediyeler Denizli'de Toplanacak

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen bölge toplantılarının Ege ayağının, 16-18 Mart tarihlerinde Denizli'de yapılacağı bildirildi.

Ege'deki AK Parti'li Belediyeler Denizli'de Toplanacak

Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen bölge toplantılarının ayağının, 16-18 Mart tarihlerinde 'de yapılacağı bildirildi.


AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenecek Yerel Yönetimler Ege Bölge Toplantısı'nın 16-18 Mart tarihlerinde Denizli'nin ev sahipliğinde yapılacağını belertti.


Toplantının, Genel Başkan Yardımcısı başkanlığında ve Bakanı Nihat Zeybekci, 12 bakan yardımcısı ile 8 ilden 102 belediye başkanı, büyükşehir belediye başkan vekilleri, il genel meclisi başkanları ve il yerel yönetimler başkanlarının katılımıyla gerçekleştirileceğini aktaran Filiz, şunları kaydetti:


"2019'a giden yolda stratejik istişarelerde bulunmak amacıyla çalışmalarımızın verimliliği ve etkinliğini artırmak, belediyelerimiz arasında bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlamak, yerel yönetim çalışmalarımızın usul ve esaslara uygunluğunu temin etmek ve medeniyet tasavvurumuza dayalı şehircilik anlayışımızı paylaşmak için düzenlenen Yerel Yönetimler Ege Bölge Toplantısı, Afyonkarahisar, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak illerinin katılımı ile gerçekleştirilecek. Yol haritasını gözden geçirmek, hedeflerde nerede olunduğunu, eksiklikleri, fazlayı görmek, gerçekleştirilen hizmetlerle olan hikayeleri toparlayıp, gönülle ilgili hikayeleri daha güçlü hale getirmek ve 2019'dan önce son rötuşları yapmak için bir araya geleceğiz. Toplantı, AK Partili belediyelerin ve seçilmiş yerel yöneticilerin çalışmalarının masaya yatırıldığı bir etkinlik olacak."

Kaynak: AA

Manşet

Haberler

Politika

Son Dakika Haberleri