Ece Temelkuran Okurlarıyla Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Ece Temelkuran Okurlarıyla Buluştu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Ece Temelkuran Okurlarıyla Buluştu

"Düğümlere Üfleyen Kadınlar" adlı kitabıyla yeni bir çıkış yapan ünlü Gazeteci-Yazar Ece Temelkuran, Optimum Outlet Adana Alışveriş ve Eğlence Merkezi'ndeki Ada Kitap ve Müzik'te hayranlarıyla buluştu.

"Düğümlere Üfleyen Kadınlar" adlı kitabıyla yeni bir çıkış yapan ünlü Gazeteci-Yazar Ece Temelkuran, Optimum Outlet Adana Alışveriş ve Eğlence Merkezi'ndeki Ada Kitap ve Müzik'te hayranlarıyla buluştu. Son kitabının imza gününe katılan usta yazar, okurlarıyla bol sohbetli saatler geçirdi.

Ünlü gazetecinin binlerce hayranı kitaplarını imzalatmak için saatler öncesinden imza günü standı önünde kuyruğa girdi. Adana'nın yanı sıra çevre il ve ilçelerden de okurların da geldiği imza gününe katılım oldukça yoğundu. Kitapseverler, hem hayranı oldukları yazarı görme hem de ayak üstü de olsa sohbet etme, merak ettikleri sorulara cevap bulma fırsatını yakaladılar.

Uluslar arası birçok ödülün de sahibi olan Temelkuran, son kitabı 'Düğümlere Üfleyen Kadınlar' için BBC Dünya Radyosu'nda bir programa katıldığını belirterek, "Kitap yurtiçinde ve yurtdışında büyük ilgi gördü. Kitaptaki olaylar Tunus'ta geçiyor. Muz Sesleri de Ortadoğu'da geçiyordu. Her iki kitabım da Ortadoğu'da geçiyor ama içinde çok fazla Türkiye var. Adını hiç göremezsiniz ama Uludere bile var" dedi. - ADANA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title