E-Ticaret Sektörünün İki Çözüm Ortağı - Haberler
Haberi Paylaş

E-Ticaret Sektörünün İki Çözüm Ortağı

Bültenler - Haberler | Güncel
E-Ticaret Sektörünün İki Çözüm Ortağı

PayU Türkiye ve PlatinMarket işbirliği ile e-ticaret şirketleri 5 markanın sanal POS'una bir günde sahip oluyor

Firmalar e-ticaret sektörünün iki çözüm ortağı PayU Türkiye ve PlatinMarket işbirliği ile 5 markanın (Bonus, World, Axess, Maximum, Advantage) sanal POS'una bir günde ve en uygun komisyon oranlarıyla sahip oluyor. Şirketler ayrıca taksit ve ödül puan fırsatları sunarak satışlarını artırabiliyor.

Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle e-ticaret sektörünün güvenilir iş ortakları arasında yer alan PayU Türkiye ile şirketlerin e-ticarete geçişini kolaylaştıran altyapı çözümleri sunan PlatinMarket'in işbirliği, şirketlerin e-ticarete geçiş sürecini hem kolaylaştıracak hem de hızlandıracak.

E-ticaret sektörünün iki güvenilir iş ortağının işbirliği kapsamında, sitelerinde PlatinMarket altyapısını halihazırda kullanan ve kullanmaya başlayacak e-ticaret şirketleri bu işbirliği sayesinde Bonus, World, Axess, Maximum ve Advantage olmak üzere 5 markanın sanal POS 'una yalnızca bir günde ve en uygun komisyon oranlarıyla sahip oluyor. E-ticaret sitelerinin avantajı bununla da bitmiyor. Şirketler bu işbirliği sayesinde müşterilerine taksit ve ödül puan fırsatları sunarak satışlarını artırabiliyor. 9 ülkede 15 bini aşkın e-ticaret şirketi ile çalışan PayU 'nun ücretsiz sunulan PCI DSS ve SSL sertifikalarına sahip, PayU'ya üyelik gerektirmeyen ödeme sayfaları; gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri ve 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ile de e-ticaret şirketleri risklerini en aza indiriyor ve işlerini büyütüyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title