Düzce'de Trekking Yolu Tamamlanıyor

Düzce'de Trekking Yolu Tamamlanıyor

19.07.2017 15:29 | Son Güncelleme: 19.07.2017 15:29
Düzce'de Trekking Yolu Tamamlanıyor

Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor projesi kapsamında Konuralp’de yapımına başlanan Trekking (Uzun, yorucu yürüyüş) yolu tamamlanıyor.

Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor projesi kapsamında Konuralp'de yapımına başlanan Trekking (Uzun, yorucu yürüyüş) yolu tamamlanıyor. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, trekking yolunda inceleme yaptı.

Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor projesi içindeki önemli bölümlerden biri de Konuralp'de Atlı Kapıdan başlayan ve Roma Köprüsünde bitecek olan trekking yolu olarak biliniyor. Ahşap malzemelerden hazırlanan trekking yolu için çalışmalar son aşamaya geldi. Yaklaşık 2,5 kilometreden oluşan yolun Ağustos ayında tamamlanması hedefleniyor. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, beraberinde Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy ve Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesi Koordinatörü Emine Yüksel'le birlikte Trekking yolu üzerinde inceleme yaptı. - DÜZCE

Düzce'de Trekking Yolu Tamamlanıyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title