Durağan Belediye Başkanı Kılıçaslan, "Ramazan Ayı Bütün İnsanlarımıza Huzur, Sağlık ve Bereket... - Haberler
Haberi Paylaş

Durağan Belediye Başkanı Kılıçaslan, "Ramazan Ayı Bütün İnsanlarımıza Huzur, Sağlık ve Bereket...

Durağan Belediye Başkanı Kılıçaslan,
AA - Haberler | Yerel

Durağan ilçesi Belediye Başkanı Ahmet Kılıçarslan, ramazan ayının bütün insanlara sağlık, huzur ve bereket getirmesini diledi.

Durağan ilçesi Belediye Başkanı Ahmet Kılıçarslan, ramazan ayının bütün insanlara sağlık, huzur ve bereket getirmesini diledi.

Kılıçarslan ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Mesajında Ramazan ayında manevi duyguların en üst düzeye ulaştığını ve insanlar arasında kardeşliği pekiştirdiğini belirten Kılıçarslan şunları belirtti:

"Bütün İslam aleminin Ramazan ayını kutluyorum. İlçemizde de Ramazan ayının en iyi şekilde idrak edilmesi için gerekli tedbir ve çalışmalarımızı yaptık. Günlük bin kişiye ilçede bulunan bir düğün salonunda iftar yemeği vereceğiz. Ayrıca, iftar yemeğine gelemeyen yaşlı ailelerimizin yemekleri de belediye ekiplerimiz tarafından evlerine kadar götürülecek. Vatandaşların Ramazan ayını huzur ve güven içinde geçirmesi için önlemlerimizi aldık.   Amacımız, vatandaşlarımızın gönül rahatlığı içinde huzurlu şekilde Ramazan ayını geçirmeleridir." - Sinop

AA - Son Dakika Haberleri

Ahmet Kılıçarslan, Durağan, İslam, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title