Haberi Paylaş

Yılanın öldürdüğü ablasının cenazesinde yılan ısırığıyla öldü, cemaat dondu kaldı

Dünya Haberleri

Akıllara durgunluk veren olay Hindistan'da meydana geldi. 22 yaşındaki Govind Mishra adlı adam, yılan ısırığı sonucu hayata gözlerini yuman ablasının cenazesine katıldı. Ancak cenaze evinde uyuduğu sırada bu sefer başka bir yılan kendisini öldürdü. Evdeki cemaat üyeleri, yaşananlar karşısında ne yapacağını şaşırdı.

Hindistan'ın Bhawanipur köyünde yaşayan bir kadın, yılan tarafından ısırılarak öldürüldü. Kadının cenazesi için başta köyün etrafındaki akrabaları olmak üzere, daha uzakta olan kardeşi de köye geldi.

CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ

Kadın için düzenlenen cenaze töreninde gözyaşları sel olurken, taziyeler de ailenin evinde kabul edildi. Evde olanlardan biri de talihsiz kadının 22 yaşındaki kardeşi Govind Mishra'ydı. Odada uyuyan Mishra, ayağındaki acıyla bir anda uyandı. Evdekiler ise hemen Mishra'nın yanına koştu.

ABLASIYLA AYNI KADERİ PAYLAŞTI

Mishra'nın da ablasıyla aynı kaderi paylaştığı çok geçmeden belli oldu. Genci yılanın ısırdığını gören cemaat üyeleri, her ne kadar müdahale etmeye çalışsalar da başarılı olamadılar ve Mishra, ablasının cenazesinde hayatını kaybetti. İkinci ölüm haberini alan cemaat ve aile üyeleri ise adeta yıkıldı.

Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

gizli kalsın :

bu profesyonel suikastçı bulunabilecek mi acaba

Mustafa Buyuk:

Evde yılan timsah kaplan maymun gibi hayvanları beslemenin sonuçları

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title