Haberler

Ukrayna'nın Donetsk bölgesinde roketli saldırı: 6 ölü, 5 yaralı

Güncelleme:

Ukrayna'nın Donetsk bölgesinde bulunan Lyman kentinde roketli saldırı düzenlendi. Saldırıda 6 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı. Lyman kentindeki saldırının çoklu roketatar sistemleriyle düzenlendiği, bir evin ve matbaanın hasar gördüğü, 3 arabanın da yandığı bilgisi paylaşıldı. Saldırı sonrası üç ayrı bölgede çıkan yangınların söndürüldüğü aktarıldı.

Ukrayna'nın Donetsk bölgesinde bulunan Lyman kentinde roketli saldırı düzenledi. Saldırıda 6 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.

Ukrayna Acil Durumlar Servisi'nden yapılan açıklamada, Lyman kentindeki saldırının çoklu roketatar sistemleriyle düzenlendiği, bir evin ve matbaanın hasar gördüğü, 3 arabanın da yandığı bilgisi paylaşıldı. Saldırıda 6 kişinin yaşamını yitirdiği, 5 kişinin ise yaralandığı belirtildi. Saldırı sonrası üç ayrı bölgede çıkan yangınların söndürüldüğü aktarıldı.


Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Dünya

Donetsk Ukrayna Dünya Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Bakmadan Geçme

Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi ne zaman, nerede çeki Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! Dangal filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dangal filmi ne zaman, nerede çekildi? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! Cenk Tosun Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak, maaşı ne kadar? Cenk Tosun Fenerbahçe ile ne kadara anlaştı, yıllık ne kadar maaş kazanacak? Lamine Yamal aslen nereli? Yamal'ın babası nereli, kim, Müslüman mı? CANLI ALTIN KURU | Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar? 13 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları: AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 13 Temmuz burç yorumları nedir? Cenk Tosun Fenerbahçe'de! Cenk Tosun Fenerbahçe ile anlaşma sağladı mı? Cenk Instagram'da Beşiktaş emojisini kaldırdı! Ötenazi ne demek? Sokak köpeklerine ne yapılacak?
Temizlik için eve çağırdığı genç kızı boğarak öldürüp cesedini 6 parçaya ayırdı

Temizlik için eve çağırdığı genç kızı boğarak öldürüp cesedini 6 parçaya ayırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title