Doğuş'un Düğün Görüntüleri İlk Kez Yayınlandı - Haberler
Haberi Paylaş

Doğuş'un Düğün Görüntüleri İlk Kez Yayınlandı

İhlas Haber Ajansı - Dünya
 - Güncelleme:

Ünlü Azeri sunucu Hoşqedem Hidayetqızı ile evlenen Doğuş'un, düğün görüntüleri ilk kez yayınlandı. Şarkıcı, düğün boyunca beceremese de Azeri oyunu oynadı.

Azerbaycanlı sunucu Hidayetqızı ile geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Doğuş, düğününü başkent Bakü'de bulunan Kempinski Otel'de yapmıştı. Düğün başlamadan önce gazetecilere eşi Hoşgedem'in yollarına güller sermesinin az bile olduğunu söyleyen Doğuş, "Biz çok düşündük ve karar verdik. Her şey için Murat'ım bizi fikirlendirdi ve biz de bugün bunu gerçekleştiriyoruz" dedi.

GÖRÜNTÜLERİ İLK KEZ YAYINLANDI

Azerbaycanlı sunucu Hoşgedem Hidayetqızı ise "Bize yardım eden herkese özel olarak da benim kardeşim, dostum Murat Dadaşov'a sizin önünüzde teşekkür ediyorum. Ona teşekkür ediyorum ki bu güzelliği bize armağan etti" dedi. Murat Dadaşov da, "Bizim güzel Doğuş beyimize canımız, ciğerimiz uğurlar ve saadet dolu günler arzuluyorum" diye konuştu.

EKİM AYINDA EVLENMİŞLERDİ

Azerbaycanlı sunucu Hoşqedem Hidayetqızı ile Doğuş'un düğün törenine Azerbaycanlı iş adamları ve ileri gelenlerinin yanı sıra Türkiye'den de gazeteciler ve sanatçılar katıldı. Bilindiği üzere Doğuş ile Hoşqedem geçtiğimiz Ekim ayında nikah masasına oturmuşlardı.

KONSERDE TANIŞMIŞLARDI

Azerbaycan'ın ünlü sunucularından Murad Dadaşov'un organizasyonunu yaptığı düğünde Doğuş'la eşinin mutluluğu dikkatlerden kaçmadı. Doğuş eşi Hoşgedem'le Azerbaycan'da verdiği bir konserde tanışmıştı.

İhlas Haber Ajansı / Dünya

Kempinski Otel Azerbaycan Doğuş Bakü Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (31)

Sevtap:

Adı da pek güzelmiş :)

Okan tatlıMobil-IOS:

Bu ne Ya Annesi gibi duruyor

SİDAR:

TÜRKİYEDE PRİM YAPMADI AHMAKLIĞI YUZUNDEN AZERBAYCANA GITTI

Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title