Paris'te düştüğü yerden saatlerce kaldırılmayan fotoğrafçının donduğu ortaya çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Paris'te düştüğü yerden saatlerce kaldırılmayan fotoğrafçının donduğu ortaya çıktı

AA - Alaattin Doğru - Dünya
 - Güncelleme:
Paris'te düştüğü yerden saatlerce kaldırılmayan fotoğrafçının donduğu ortaya çıktı

Fransa'nın başkenti Paris'te, geçen hafta sokakta düştükten 9 saat sonra hastaneye kaldırılan fotoğrafçı Rene Robert'in hipotermi geçirerek öldüğü belirlendi. Robert'in arkadaşı olayın fazlasıyla kalabalık bir sokakta olduğunu ancak yoldan geçenlerin yerde yatan adama kayıtsız kaldığını belirtti.

BFMTV'nin haberine göre 84 yaşındaki Robert, 18 Ocak akşamı saat 21 civarında oldukça kalabalık Turbigo Sokağı'nda yürürken düştü. Düştüğü yerden kalkamayan ve kaldırımda yüzüstü yatan Robert'in yardımına yaklaşık 9 saat kimse gelmedi.

HİPOTERMİDEN ÖLMÜŞ

Bir evsizin sabah 6 civarında polise haber vermesinin ardından kafa travması ve hipotermiyle Cochin Hastanesine kaldırılan Robert'in yaşamını yitirdiği belirlendi.

KİMSE MÜDAHALE ETMEMİŞ

Robert'in arkadaşı gazeteci Michel Mompontet, basına yaptığı açıklamada, fotoğrafçının yere düştüğü noktanın dükkanlar, barlarla dolu fazlasıyla kalabalık bir sokak olduğunu ancak yoldan geçenlerin yerde yatan Robert'e kayıtsız kaldığını belirtti.

Fotoğrafçıyı sokaktan geçenlerin kayıtsızlığının öldürdüğünü dile getiren Mompontet, "Yerde yatan birini görseydim, ben de duracağımdan yüzde 100 emin değilim." ifadesini kullandı.

AA / Alaattin Doğru - Dünya

Fransa, Paris, Ocak, Dünya, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

OKUR:

işte hayra olduğunuz avrupadan insanlık manzarası

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title