Haber : Hintli, Çinli ve Avustralyalı erkeklerin spermlerini karıştıran kadın hamile kaldı - Haberler

Haberi Paylaş

Hintli, Çinli ve Avustralyalı erkeklerin spermlerini karıştıran kadın hamile kaldı

 - Güncelleme:
Hintli, Çinli ve Avustralyalı erkeklerin spermlerini karıştıran kadın hamile kaldı

İsmi açıklanmayan eşcinsel iki kadının yaptıkları pes dedirtti. Çocuk sahibi olmak için Hintli, Çinli ve Avustralyalı erkeklerin spermlerini "bebek senden olacak" vaadiyle toplayan kadınlardan biri, 3 spermin karışımıyla hamile kaldı. Bu durumu öğrenen erkekler ise kandırıldıklarını iddia ederek, kadınlara tepki gösterdi.

Avustralya'da bebek sahibi olmak isteyen iki kadının imza attığı hareket büyük yankı uyandırdı.

İddialara göre üç farklı adam lezbiyen bir çifte spermlerini bağışlayarak çocuk sahibi olmalarına yardım etmek istedi. Bebeğin kendilerine ait olacağını düşünen erkekler TikTok'ta gördükleri bir video karşısında şoke oldu. Sperm bağışçıları, numuneleri karıştıran ve üç kişilik bir kokteyl yaratan çiftten şikayetçi oldu.

Seyahat yasağının olduğu 2021 yılında kadınlardan biri, erkeklerden numuneleri toplamak için Avustralya'nın Sidney kentine ulaştı ve burada Hint,Çin ve Avustralya kökenli erkeklerin spermlerini birbiriyle karıştırdı. Erkekler gerçekte ne olduğunu ancak kadınların seçim yapmakta zorlandıklarını açıkladıkları bir TikTok videosuna rastladıklarında öğrendiler.

News.com.au'dan Kidspot'a konuşan mağdur, "Ahlaki açıdan bir çocuk yaratmak amacıyla parti gibi erkeklerin spermlerini karıştırmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Aynı anda üç erkekle cinsel ilişkiye girmiş gibi oldular" dedi.

Üç bağışçıdan biri olan ve Harry adını kullanan adam ise, "Gerçekten üzüldüm. Çünkü kendi çocuğum olduğunu düşünüyordu. Hamile kaldıklarını bana söylediler hatta bana cinsiyetini açıklayan bir video bile gönderdiler. Serbestçe verdiğim bir şey için kendimi aldatılmış hissediyorum. Kimin bunu neden yaptığını bilmiyorum ve sonuçlarını anlayıp anlamadıklarını bilmiyorum. Haziran ayında doğum yaptığının haberini aldım. " diye konuştu.

Haberler.com - Dünya

Cinsellik Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

ÖZGÜR KARDEŞ:

kokteyl mi ? HAHAHAHA :):):)

SÜMBÜLZADE VEHBİ EFENDİ:

HIZLI OLAN KAZANSIN XD

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title