Haberler

Deveden korkunç intikam! Kendisine yumruk atan sahibini böyle öldürdü

Güncelleme:

Rusya'da kaydedilen bir güvenlik kamerası görüntüsü kan dondurdu. Görüntülerde bir kişi, sahibi olduğu deveye yumruk atıyor. O anda öfkelenen deve de kendisine yumruk atan sahibini kafasına basarak öldürüyor.

Rusya'nın Sibirya kentinde kan donduran bir olay yaşandı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, bir çocuk kampında 51 yaşındaki Yury isimli adam, devesine yumruk attı. Sinirlenen deve, önce kafası ile sahibini yere düşürdü. Ağzı ile tutarak adamı kaldıran deve, etrafında çevirdikten sonra yere fırlattı.

YERE FIRLATIP DEFALARCA KAFASINA BASTI

Öfkeden gözü dönen deve, durmak bilmedi. Yere fırlattığı adamın kafasına defalarca bastı. Ağır yaralanan adamı, olay yerinden aracıyla geçen bir sürücü kurtardı.

HAYATINI KAYBETTİ

Kanlar içinde kalan ve ağır beyin travması yaşayan Yury, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

ÇOCUKLARLA OYNAYAN SAKİN BİR DEVEYMİŞ

Olaydan önce devenin herhangi anormal bir davranışının olmadığını hatta çocuklar ile oynadığı belirtildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Dünya

Güvenlik Kamerası Rusya 3.Sayfa Dünya Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

500

Yorumlar (22)

Demir Acer :

İyi olmuş))) hayvana, çocuğa ve kadina şiddete HAYIR

553
47
yanıtYanıtla
Başka Murat:

Çocuğa şiddet uygulayan, öldüren kadına hayır var mı? Erkek şiddette kadının eline su dökemez. Hem psikolojik hemde bedenen kadın erkekden daha saldırgan ve acımasızdır. İftiracı ve yalancıdır. En büyük kanıtı hergun gördüğünüz haberler

yanıt59
yanıt26
Hakan:

Erkeğe şiddete evet mi?

yanıt37
yanıt21
kuzu baba:

elerine sağlık deve kardeş

522
39
yanıtYanıtla
Başka Murat:

Deve o ölen mahluktan daha insan...

461
39
yanıtYanıtla
Aykut Kalanoğlu:

Deve bir çöl hayvanı Rusya gibi çok soğuk buzun karın eksik olmadığı bir ülkede deve bakmak geri zekâlılık ahmaklık değildir de nedir ? bir de zavallı deveyi yumruklamak ? belasını aramış bulmuş !

67
2
yanıtYanıtla
Fatih Aydogdu:

yumuşak atın çiftesi ağır olur derler

54
0
yanıtYanıtla
simit bekleyen martı:

deve o deveden daha adammış...

53
1
yanıtYanıtla
virtueslife:

rusyanın devesi de piskopat.ama adam haketmiş.

17
4
yanıtYanıtla
Sercan blgc:

Yorumlara bakınca insanlığımdan utandım ya ölen bi insan var ortada millet deveye ellerine sağlık demiş tamam adamın yaptığı doğru değil kesinlikle ama adam ölmüş lan ! Ayıp be puh sizin insanlığınıza dünyanın sonu gelmiş

12
8
yanıtYanıtla
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title