Haberi Paylaş

Baba Vanga'nın Kehanetleri Trump Hakkındaki İddiaları Doğruluyor mu?

Dünya Haberleri

Bulgar kâhin ve mistik Baba Vanga, Trump ile ilgili son kehanetiyle yeniden gündeme geldi.

Balkanların Nostradamusu Baba Vanga, Trump'ın ABD başkanı seçilmesinin ardından bir kez daha gündeme geldi. Zira Barack Obama'nın seçilmesiyle 'ABD'nin 44. başkanı siyah olacak' kehaneti doğrulanan Vanga'ya göre, 44. başkan ABD'nin son başkanı olacak
Bulgar kahin Baba Vanga, 1996 yılında 85 yaşında öldüğünde geride pek çok kehanetini de bırakmıştı.

ABD Başkanı Barack Obama'nın ABD'nin 44. ve ilk siyah başkanı olacağını bilen Baba Vanga'nın kehanetleri, 8 Kasım'daki seçimlerin ardından bir kez daha basının ilgi odağı. Zira Bulgar kahine göre, ABD'nin 45. başkanı ülkenin son başkanı olacak. Trump'ın seçilmesinin ardından ABD'de her şeyin kötüye gideceğini söyleyenler, Baba Vanga'nın bu kehanetini de kanıt olarak kullanıyor.

BABA VANGA'NIN GELECEKLE İLGİLİ KEHANETLERİ

2016 — Avrupa'nın nüfusu azalacak

2018 — Dünyanın yeni hakimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.

2043 — Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak.

2046 — Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.

2076 — Bütün dünyada sınıfsız komünizm sistemi yerleşecek.

2088 — Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.

2097 — Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.

2167 — Yeni bir din ortaya çıkacak.

2304 — Ay'ın sırrı, gizemi çözülecek.

3005 — Mars'ta savaş yaşanacak.

3797 — Dünyanın sonu gelecek. Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak.

BABA VANGA'NIN GERÇEKLEŞEN KEHANETLERİ

Baba Vanga, 1968 yılında Prag kehanetinde, "Prag'ı hatırlayın! Prag'ı hatırlayın! Şehrin üzerinde büyük güçler dolanıyor ve savaş, savaş diye çığlık atıyorlar. Prag, içinde balık tutacakları bir akvaryuma dönüşecek." demişti. Ardından Ağustos ayında Rusya, Prag'ı işgal etti ve uzun süre işgali sürdürdü.

1969 yılında Indıra Gandhi kehanetinde, Gandhi'nin ülkesinin başına geçeceğini ancak uzun süre kalamayacağını, ölümün buna engel olacağını, ölüm nedeninin elbisesinden kaynaklanacağını, ateşli dumanlı bir ölümle öleceğini söylemişti. 1984 yılında Indıra Gandhi bir televizyon kanalına röportaj vereceği için estetik kaygısıyla çelik yeleğini giymedi. Kanala giderken silahlı saldırıya uğradı ve hayatını kaybetti.

Baba Vanga, Vladimir Putin kehanetinde, Vladimir'in zaferi dünyanın gidişatını değiştirecek, demişti. 1994 yılında Rusya'nın Gürcistanı'ı işgal etmesi Putin'e devlet başkanlığının yolunu açmıştı.

Kursk Denizaltı kehanetinde Baba Vanga, Kursk sulara gömülecek, insanlar ağlayacak dedi. Bunun üzerine KGB servisi kendisine bir ziyarette bulundu ve bilgi almaya çalıştı. 2000 yılında Kursk bölgesinde bir Rus denizaltı battı ve 118 denizci hayatını kaybetti.

11 Eylül kehanetinde bulunan Vanga, "Korku, korku, iki Amerikan kardeş, iki çelik kuş binalara çarpacak ve gökyüzü aydınlanacak." kehaneti ile 11 Eylül 2001'de ikiz kulelere yapılan terör saldırısını bildi.

Baba Vanga, Suriye kehanetinde; "2011 çok özel bir yıl olacak. İnsanlar değişecek ve tüm dünya değişecek… Baharda ortadoğu ülkelerinden birinde savaş çıkacak. Bu savaş 3. dünya savaşının başlangıcı olacak. Kıyamet gerçekleşecek ama buna daha zaman var. Çünkü henüz Suriye düşmedi!" demişti.

Haberler.com - Dünya

Vladimir Putin Avrupa Gandhi Çin Yaşam Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title