Haberi Paylaş

Dört kişi tarafından toplu tecavüze uğrayan kadın, yemek yiyerek intihara kalkıştı

Dünya Haberleri

36 yaşındaki iki çocuk annesi Andreina De Sousa, dört erkeğin toplu tecavüzüne uğradıktan sonra aşırı yemek yiyerek kendini öldürmeye çalıştı. Dış görünüşünden ötürü tecavüze uğradığını düşünen kadın, "Destek için yemeğe döndüm, çünkü bunu bir intihar biçimi olarak maskeleyebilirdim. Ne kadar çok yersem o kadar şişmanladım, aynada bana bakan kadını daha fazla tanıyamadım." diye konuştu.

Londra'da yaşayan iki çocuk annesi Andreina De Sousa, 4 erkeğin tecavüzüne uğradıktan sonra yemek yiyerek intihar girişiminde bulundu. Duygusal destek için yemeğe yöneldiğini ifade eden De Sousa, "Tecavüzden sonra duygusal destek için yemeğe yöneldim, çünkü aynı zamanda tecavüze uğradım evsiz kaldım ve çocuklarım benden alındı" dedi.

"GÖRÜNÜŞÜMDEN DOLAYI TECAVÜZE UĞRADIĞIMI DÜŞÜNDÜM"

Öte yandan Sosua sözlerine şöyle devam etti: "Destek için yemeğe döndüm, çünkü bunu bir intihar biçimi olarak maskeleyebilirdim. Ne kadar çok yersem o kadar şişmanladım, aynada bana bakan kadını daha fazla tanıyamadım. Bundan memnundum çünkü her zaman görünüşten dolayı tecavüze uğradığımı düşündüm, bunun benim hatam olduğunu düşündüm" dedi.

"MİDE TÜPÜNE KARAR VERDİM"

Tıkınırcasına yemesini kontrol etmesine yardımcı olması için mide tüpüne karar veren Sosua, "Artık travma ve korkunun her hareketimi kontrol etmesine izin vermiyorum, geçmişimden çabalıyorum. Travma deneyimimden başarı görüyorum. Bugün daha iyi bir insanım" ifadelerini kullandı. Saldırganlarının da asla adalete teslim olmadığını belirtti.

Haberler.com / Miray Kaya - Dünya

Twitter Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Rafflesia:

Off yazık ya Allah yardımcısı olsun çok zor bir durum

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title