Haberi Paylaş

18 yaşındaki öğrenci, on litre alkol aldıktan sonra kolej odasında kendini astı

Dünya Haberleri

18 yaşındaki öğrenci, on litre alkol aldıktan sonra kolej odasında kendini astı

Yatılı okulda okuyan 18 yaşındaki örnek olarak gösterilen öğrenci James Pickering, 10 litre alkol aldıktan sonra Malvern Koleji'ndeki odasında kendini astı.

İngiltere'de Malvern Kolejin'de okuyan örnek öğrenci James Pickering 10 litrelik içki içtikten sonra odasında asılmış halde bulundu. James Pickering belirsiz ölümü ile ilgili yetkili kişiler durumu şu şekilde ifade etti.

Kıdemli Adli Tıp Uzmanı David Reid, James'in ölümünden önce akıl sağlığından muzdarip olduğunu söyledi. James'in pratisyen hekimi, genç adamın ölmeden önce panik atak geçirdiğini, kendini kötü hissettiğini ve uyku bozukluğu yaşadığı için endişeli olduğunu ifade etti.

Worcestershire Adli Tıp Mahkemesi, James'in önceki gece, arkadaşlarıyla sekiz ila on litre içki içtiğini ve keyifli olduğunu ve arkadaşlarıyla birlikte kendi fotoğraflarını ailesine gönderdiği yönünde duyumlar aldığını belirtti.

James'in ölümü ile soruşturma başlatıldı. Soruşturmanın ardından konuşan okul müdürü Keith Metcalfe şunları söyledi: "James, öğrenciler ve personel tarafından ne yazık ki özlenecek, okulun popüler ve saygın bir üyesiydi."

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com - Dünya

Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Comolokko61:

10 litre su içse insan kafayı bulur 10 litre alkol içmek nedir.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title