Dövüş ve Aksiyon Dolu Bir Film

Dövüş ve Aksiyon Dolu Bir Film
Bültenler - Haberler | Güncel

Ejderha Gözler, TV'de ilk kez D-Smart'ta!

John Hyams'ın kamerasından benzersiz bir film ; Ejderha Gözler (Dragon Eyes), televizyonda ilk kez SineGold'da ekranlara geliyor

Türkiye'nin zengin içerikli dijital platformu D-Smart, çok yoğun ilgi gören vizyon filmlerini son hızıyla ekranlara getirmeye devam ediyor. Usta oyuncu kadrosuyla, gizemli bir konu çerçevesinde, aksiyon ve dövüş sanatının inceliklerini buluşturan kusursuz bir film SineGold'da ekranlara geliyor. Pazar gecesi sinema keyfinin bambaşka bir havası olur. İşte bu yüzden D-Smart, 29 Nisan Pazar gecesi saat 23.10'da dövüş sahneleriyle dolu müthiş bir aksiyon filmi Ejderha Gözler (Dragon Eyes) ile izleyicilerin haftaya güzel başlamalarını hedefliyor.

John Hymas'ın 2009 yılında, aksiyon filmi denildiğinde ilk akla gelen oyuncu Jean Cloud Van Damme'ın rol aldığı, Evrenin Askerleri (Regenerasyon Universal Soldier: Regeneration) filminden sonra, dövüş sanatının ve aksiyonun duayenlerini bir araya getirerek çektiği Ejderha Gözler (Dragon Eyes), D-Smart ayrıcalığı ile izleyicileri harekete geçiriyor.

Başrollerini, 2006 yılında Ömer Faruk Sorak'ın Sınav filminin heyecanını arttıran Jean Claude Vam Damme, Robocop filmini akıllara kazıyan isim Peter Weller ve Pandorum filmini usta dönüş teknikleriyle süsleyen Cung Le'nin de paylaştığı Ejderha Gözler (Dragon Eyes), St. Jude'da uyuşturucu satıcıları ve yozlaşmış polislerin yok ettiği bir kasabayı kurtarmak için beceri ve ahlaki bir görüşe sahip olan Hong'un (Cung Le) dövüş ve aksiyon dolu hikayesini anlatıyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title