Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası'na Akreditasyon Belgesi Verildi - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası'na Akreditasyon Belgesi Verildi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi
Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası'na Akreditasyon Belgesi Verildi

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası’na (DTSO) kaliteli hizmet ve çalışmaları nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından akreditasyon belgesi verildi.

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası'na (DTSO) kaliteli hizmet ve çalışmaları nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından akreditasyon belgesi verildi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin de katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleşen 11. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreninde Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası dünya standartları üstünde hizmet veren 224 oda ve borsalar arasına girerek 1. kademe akreditasyon belgesi ve sertifikası ile belgelendirildi.

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Talay, yaptığı açıklamada, aldıkları sertifikanın oda yönetimi, personel ve izleme komitesinin başarılı çalışmalarının sonucu olarak verildiğini belirtti. Başkan Talay, "Bu belge bizim hizmet kalitemizin tescili anlamına gelmekte. Odamız kurulduğu günden itibaren sürekli kendini yenileyen ve Avrupa standartlarında hizmet vermekte, özellikle kendi öz kaynaklarımızla kazandırdığımız hizmet binamız sadece oda üyelerimize değil bölgemize de mekan olarak hizmet vermekte. Birinci seviye olarak almış olduğumuz belgemizin üç yılda bir seviyesini arttırmayı hedefliyoruz" dedi. - HATAY

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası'na Akreditasyon Belgesi Verildi

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri
500