Diyarbakır'da Kanser Bilgilendirme Semineri

Diyarbakır'da Kanser Bilgilendirme Semineri

Diyarbakır'da Kanser Bilgilendirme Semineri
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Diyarbakır Memorial Hastanesi, Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Diyarbakır Grup Başkanlığı çalışanlarına yönelik kanser hakkında bilgilendirme semineri düzenledi.

Diyarbakır Memorial  Hastanesi, Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Diyarbakır Grup Başkanlığı çalışanlarına yönelik kanser hakkında bilgilendirme semineri düzenledi.

Hastaneden yapılan açıklamada, seminerin, Maliye Bakanlığı'na bağlı Vergi Denetim Kurulu Diyarbakır Grup Başkanlığı'nda gerçekleştiği bildirildi.

Seminerde yaptığı konuşmada, tıp dünyasının kanserle mücadelesinin sürdüğünü belirten Uz. Dr. Serdar Yıldırım, dünyada hala insan ölümlerine en sık neden olan hastalıkların başında kanserin geldiğini ifade etti.

Yıldırım, konuşmasında şunları kaydetti: "Gelişen tıbbi teknoloji ve tedavi imkanları sayesinde erken dönemde yakalanan kanserler tamamen tedavi edilebiliyor. Bu da kanserin erken dönemde yakalanmasının önemini gösteriyor. Her zaman şunu ifade ediyoruz, kanserden korkulmamalı, geç kalınmaktan korkulmalı."

Seminere, Vergi Denetim Kurulu Diyarbakır Grup Başkanı Ahmet Rüzgar, Grup Başkan Yardımcısı Mahmut Suçiçek, birçok müfettiş ve çalışan katıldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title