Destan Akkız kimdir? Akkız tarihte var mı? Akkız'ı kim canlandırıyor? Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli? - Haberler
Haberi Paylaş

Destan Akkız kimdir? Akkız tarihte var mı? Akkız'ı kim canlandırıyor? Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Destan Akkız kimdir? Akkız tarihte var mı? Akkız'ı kim canlandırıyor? Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Destan dizisi karakterleri ve oyuncuları merak ediliyor. Merak edilen isimlerden birisi de Akkız karakteri oldu. Peki, Destan Akkız kimdir? Akkız tarihte var mı, kim canlandırıyor? Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte ayrıntılar...

Destan, Bozdağ Film imzalı, ilk bölümü 23 Kasım 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in üstlendiği, senaristliğini Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın yaptığı Türk yapımı tarihi drama ve kurgu türündeki televizyon dizisi. Destan dizi oyuncuları merak ediliyor. Peki, Destan Akkız kimdir? Akkız tarihte var mı? Akkız'ı kim canlandırıyor? Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Dağ Hanlığı'nın cesur ve asi savaşçısı. Bir meleğin yüzüne, bir kurdun gücüne sahip.

Destan dizisinde Akkız karakterini "Ebru Şahin" canlandırmaktadır.

Ebru Şahin (d. 18 Mayıs 1994, İstanbul), Türk oyuncu.

18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2016 yılında Kan Parası filminde rol aldı.

Destan Dizisi dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı ve bu dönemde yaşanan savaşları konu alıyor.

Destan dizisi yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait; başrollerini Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli'nin, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in üstlendiği; senaryosunu Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz'ın kaleme aldığı 'Destan' yakında ATV'de.

Haberler.com - Gündem

Destan dizisi, Dizi, Gündem, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title