Denizli'deki Aile Faciasında Boğularak Öldürülen 13 Yaşındaki Kız ve İntihar Eden Babası Toprağa...

Denizli'deki Aile Faciasında Boğularak Öldürülen 13 Yaşındaki Kız ve İntihar Eden Babası Toprağa...

Denizli'deki aile faciasında boğularak öldürülen 13 yaşındaki kız ve intihar eden babası toprağa verildi Babasının boğarak öldürdüğü kız toprağa verildiDENİZLİ - Denizli'de dün yaşanan aile faciasında hayatını kaybeden baba ve kızı toprağa verildi.

Denizli'deki aile faciasında boğularak öldürülen 13 yaşındaki kız ve intihar eden babası toprağa verildi
Babasının boğarak öldürdüğü kız toprağa verildi

DENİZLİ - Denizli'de dün yaşanan aile faciasında hayatını kaybeden baba ve kızı toprağa verildi. Olayda hayatını kaybeden annenin ise otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından defnedileceği öğrenildi.
Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Akkonak Mahallesi'nde geçtiğimiz gün, iddiaya göre, cinnet geçiren Ali A. (47), akşam saatlerinde borç meselesi yüzünden eşi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu baba Arslan, cinnet getirerek 13 yaşındaki kızı Esma A. ve eşi Sevgi A'yı boğarak öldürdü. Ardından baba, kendisini evlerinin bir odasında elektrik kablosu ile asarak intihar etti. Yaşanan korkunç olayda hayatını kaybeden küçük kız Esma ve baba Arslan'ın cenazeleri bugün Kayalık Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çakmak Mezarlığı'na defnedildi. Cenaze töreninde yaşanan olayda ailede tek sağ kalan İ.A güçlükle ayakta durabildi. 13 yaşında babası tarafından boğularak hayatını kaybeden Esma A.'nın tabutunun üzerine hayattayken kullandığı öne sürülen beyaz yazma örtüldü. Olayda hayatını kaybeden anne Sevgi A.'nın otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından defnedileceği öğrenildi.