Denizde vahşet anları kamerada! Köpek balığını mızrakla defalarca vurarak katlettiler

Denizde vahşet anları kamerada! Köpek balığını mızrakla defalarca vurarak katlettiler

Bodrum'da iki kişi, kıyıya kadar gelen köpek balığını mızrakla defalarca vurarak katlettiler. Kimi vatandaşlar, balığın işkence edilir gibi öldürülmesine tepki gösterirken, o anları bir vatandaş cep telefonu kamerası ile kaydetti.

28.05.2020 14:16 | Son Güncelleme: 28.05.2020 16:42

Bodrum Gümbet Koyu'nda iki kişi, kıyıya kadar gelen camgöz olduğu tahmin edilen köpek balığını işkence eder gibi mızrakla defalarca vurdu. Kimi vatandaşlar balığın öldürülmesine tepki gösterirken o anları bir vatandaş cep telefonu kamerası ile kaydetti.

ARDI ARDINA MIZRAK SAPLADI

Bodrum Gümbet Koyu'ndan teknesi ile Akvaryum Koyu'na gitmek için yola çıkan bir vatandaş, camgöz olduğu tahmin edilen yaklaşık bir metre uzunluğundaki balığı fark etti. Bir süre sonra çevredeki vatandaşlar da balığı görüp izlemeye başladı. Daha sonra iki kişi bir sandala binerek köpek balığının peşine düştü. Şahıslardan biri eline aldığı mızrağa benzer bir cismi, sığ sudan çıkmaya çalışan balığa saplamaya başladı. 10 dakika boyunca sandalla balığın peşinde dolanan 2 kişi, işkence eder gibi balığa mızrağı ardı ardına sapladı. O anlar saniye saniye cep telefonu ile kaydeden vatandaş ise şaşkınlığını gizleyemedi. Kimi vatandaşlar, balığın işkence edilir biçimde öldürülmesine tepki gösterdi.

Kıyıya gelen köpek balığının mızrakla defalarca vurularak katledilişi kamerada

"AİLEM BAKMAYA DAYANAMADI"

Yaşananları saniye saniye kaydeden vatandaş ise yaptığı açıklamada "Biz ailemizle Akvaryum Koyu'na gidiyorduk ve kıyıya yakın bir yerde balığı fark ettik. Daha sonra bölgedeki balıkçı olduğunu tahmin ettiğim bir vatandaş fark etti. Bunlar daha sonra bir mızrakla geldiler. Mızrağı hayvana saplamaya çalıştılar. Birkaç defa denediler, hayvanı yaraladılar. En sonra mızrağı tam sapladılar ve hayvan kaçamadı. Teknede ailem de vardı, onlar daha fazla bakmaya dayanamadı ve ayrılmak zorunda kaldık. Biz tam ayrılırken hayvanı karaya çıkardıklarını gördüm" diye konuştu.

Vahşet anları kameraya anbean yansıdı! Köpek balığını işkence ederek öldürdüler
Vahşet anları kameraya anbean yansıdı! Köpek balığını işkence ederek öldürdüler
Denizde vahşet anları kamerada! Köpek balığını mızrakla defalarca vurarak katlettiler

Kaynak: İHA

Şu an buradasınız: Denizde vahşet anları kamerada! Köpek balığını mızrakla defalarca vurarak katlettiler - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.6.2020 10:25:29. #1.14#
title