Demir Kadın için saçlarını kazıttı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Demir Kadın için saçlarını kazıttı

  Hürriyet - Haberler | Magazin
  Demir Kadın için saçlarını kazıttı

  EN GERÇEKÇİ HALİYLEKansere karşı verdiği mücadeleyle tanınıp sevilen, 15 Eylül 2019'da yaşamını yitiren Neslican Tay'ın yaşam öyküsünü konu alan "Demir Kadın Neslican" filminin çekimleri devam ediyor.

  EN GERÇEKÇİ HALİYLE

  Kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınıp sevilen, 15 Eylül 2019'da yaşamını yitiren Neslican Tay'ın yaşam öyküsünü konu alan "Demir Kadın Neslican" filminin çekimleri devam ediyor. Filmde Neslican'ı canlandıran Naz Çağla Irmak, rolü için saçlarını kazıttı. Oyuncu, "Neslican'ın ilham veren öyküsünü en gerçekçi haliyle beyazperdeye taşımayı hedefliyorum" dedi.

  AİLENİN DESTEĞİ VAR

  Nalan Merter Savaş'ın yazdığı, Özgür Bakar'ın yönettiği "Demir Kadın Neslican" filminin kadrosunda Deniz Uğur, Mesut Akusta, İlker Aksum, Yurdaer Okur, Meral Çetinkaya ve Nisa Sofiya Aksongur da yer alıyor. Neslican Tay'ın ailesinin onayı ve desteğiyle hayata geçirilen film yakında izleyiciyle buluşacak.

  Demir Kadın için saçlarını kazıttı

  Hürriyet - Magazin Haberleri

  Haberi Kaydet
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title