Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti boşandı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti boşandı

Haberler.com - Haberler | Magazin

2019 yılında büyük bir aşkla nikah masasına oturan Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti bugün sessiz sedasız adliyeye giderek tek celsede boşandı.

Büyük bir aşk yaşayarak evlilik kararı alan Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti 21 Haziran 2019 yılında dünya evine girmişti. Aşklarını sürekli göz önünde yaşayan çiftten kötü haber geldi.

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre, bir süredir görüntülenmeyen ünlü çifti bu sabah İstanbul Bakırköy 12.Aile Mahkeme'sinde boşandılar. Büyük bir aşk ile evlendiklerini her fırsatta belirten çiftin boşanmasında en büyük etkenin Cenk Küpeli'nin çocuk istemesi olduğu ileri sürüldü.

Boşanma kararı hakkında henüz bir açıklama yapmayan çiftten Demet Şener, sosyal medya hesabı Instagram'daki Demet Küpeli adını henüz değiştirmeyip fotoğrafları da silmedi.

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti boşandı

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti 3 hafta önce bir lazer merkezinde çıkarken görüntülenmiş basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak araçlarına binmişti. Mutlu oldukları görülen çiftin ani boşanma kararı sevenlerini de şaşkına çevirdi.

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti boşandı

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti boşandı
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (23)
Ahmet mıthat:Duygu dunyaları ne alemde acaba ne hıssedıyorlar soguk ve duygusuzlarmı yoksa fırtınılarmı kopuyor ıclerınde her ayrılık bır vurgun degmeyın yaslarıma...
xxxx:alma demet akalının ahını çıkar aheste aheste etme bulma dünyası!!!
IHTIYAR:Sizin ask anlayisiniz batsun emii
500
title