Demet Şener'in Evlenmesini Engelleyen 300 Gün Şartı Ortadan Kalktı!

Demet Şener'in Evlenmesini Engelleyen 300 Gün Şartı Ortadan Kalktı!

15.05.2019 20:07 | Son Güncelleme: 15.05.2019 20:08

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile olan evliliğini 2 ay önce sonlandıran eski manken Demet Şener'in evlenmesini engelleyen "300 gün şartı" ortadan kalktı.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın 11 yıl süren evlilikleri, Kutluay'ın Şener'i aldatması sebebiyle 2 ay önce son bulmuştu. Boşanmanın ardından Cenk Küpeli ile yeni bir aşka yelken açan Demet Şener, yasa gereği yeniden evlenebilmek için 300 gün şartı koyan iddet müddetinin (bekleme süresi) kaldırılması için dava açmıştı. Şener'in 300 gün şartı ortadan kalktı.

EVLENMESİ İÇİN ORTADA ENGEL KALMADI

Şener, mahkemeye sunduğu dilekçesinde "Yeniden evlilik yapma ihtimalim bulunduğundan hamile olmadığının tespitiyle iddet müddedinin kaldırılmasını talep ediyorum" ifadelerini kullanmıştı. Mahkemeye sevgilisi Cenk Küpeli ile olan fotoğraflarını da sunan ünlü modelin hamile olmadığının sağlık raporu ile tespit edilmesinin ardından mahkeme, 300 günlük iddet müddetinin kaldırılmasına karar verdi. Böylelikle Demet Şener ve sevgilisi Cenk Küpeli'nin evlenmesi için ortada bir engel kalmamış oldu.

Demet Şener'in Evlenmesini Engelleyen 300 Gün Şartı Ortadan Kalktı!
Haber Yorumları (19)
BOTOKSCU CEMİL: ibo iyi kurtardın bu gudubetten kendini. üçe beşe bakma artık
AYHAN: tek pota maç yapın demet
ESKİ İLİŞKİ TAMAM: Yeni maçlarda smaç basmalar başlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title