Demet Akalın, "Dolandırıldım" diyerek isyan etmişti, gerçek çok başka çıktı

Demet Akalın, "Dolandırıldım" diyerek isyan etmişti, gerçek çok başka çıktı

Hürriyet - Haberler | Magazin

Demet Akalın, dün sabah saatlerinde sosyal medya hesabından paylaşım yaparak dolandırıldığını söyledi. Kısa süre içinde konuyu inceleten Okan Kurt ise kızlarına aldıkları bir oyunun ödemesinin karttan alındığını herhangi bir dolandırıcılık olayının olmadığını söyledi.

Her yaptığı ve söylediği olay yaratan ünlü şarkıcı Demet Akalın, dün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda dolandırıcıların kurbanı olduğunu söyledi. Ancak Akalın'ın "Dolandırıldım" dediği olayın altından bambaşka bir şey çıktı.

"ORTADA DOLANDIRILMA YOK"

Hesabından 4 Euro çekilen şarkıcı, "Sabah sabah kredi kartı dolandırıcılığı. Vallahi dikkat edin, benimkini bir de dolar üstünden çekmişler" şeklinde bir tweet attı.

Ancak daha sonra yapılan incelemede Akalın'ın kızı Hira'nın oynadığı internet oyunu için ünlü şarkıcının hesabından otomatik talimatla para çekildiği ortaya çıktı. Okan Kurt, "Demet sabah hesabından para çekildiğini görünce paniklemiş. Dolandırıldığını düşünmüş. Bankayla görüştük, Hira'nın oynaması için Xbox'ına yüklediğimiz oyunlardan 4 Euro gibi bir para çekildiğini öğrendik. Ortada dolandırılma yok" dedi.

Demet Akalın, 'Dolandırıldım' diyerek isyan etmişti, gerçek çok başka çıktı
Demet Akalın, 'Dolandırıldım' diyerek isyan etmişti, gerçek çok başka çıktı

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (52)
SERTAP: Kocası borçlarını ödedi mi , kendileri 4 Euro için dünyayı yıkıyorlar
BERBER: Nikahsız Yaşayanlarla işim Olmaz .
FATMA: Insan biraz mantik yurutur yaa hangi dolandirici 4 euro cekip birakir. Zaten kart bilgilerin herhangi bi dolandiricinin eline gecseydi buyuk miktarda para cekerdi. O kartin limitide 100 lira degildir ya sonucta kim bilir kac bin limiti var.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title