Define büyüsü çözmeye giden kişi, esrarengiz şekilde bir anda öldü

Define büyüsü çözmeye giden kişi, esrarengiz şekilde bir anda öldü

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde define büyüsü çözmeye giden kişi hayatını kaybetti. Esrarengiz şekilde hayatını kaybeden kişinin ardından beraber define alanına gittikleri şahıs gözaltına alındı.

Define büyüsü çözmeye giden kişi, esrarengiz şekilde bir anda öldü
02.07.2020 17:16 | Son Güncelleme: 02.07.2020 20:44

Safranbolu'ya bağlı Navsaklar köyü Durali Mahallesi'nde define arayan İlyas K., define olduğunu düşündüğü yerin büyülü olduğunu belirterek, Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde yaşayan S.A.'yı getirdi.

BİRDEN YERE YIĞILIP ÖLDÜ

Kazı yapmak üzere belirlenen adrese giden İlyas K., S.A.'dan büyüyü bozmasını istedi. Bu sırada S.A. birden yere yığılırken, öldüğü belirlendi.

BERABER GİTTİKLERİ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine jandarma ekipleri çağrılırken, İlyas K. gözaltına alındı. S.A.'nın ölüm nedenin belirlenmesi için cesedi Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Kaynak: İHA

Haber Yorumları (10)
VATANDAŞ: 1 gömülen define illa büyü ile gömülmek zorun değil üzerinden zaman geçerse ve açılmazsa bir cin tarafından sahip çıkılabilir 2 cinler altını seven canlılardır kolay kolayda vermezler 3 bu büyü ve tılsımları çözmek öyle herkesin harcı değil sakın denemeyin 4 tılsımlı bir define çıkartılırken cin öldürülür 5 cinlerde aile ve kabile kavramı çok kuvvetlidir 6 bu olay bu yüzden bir savaşa dönebilir 7 definenin tam yerini bilseniz de fark etmez yeri değişir 8 bu işler akıl işi değildir uğraşanda malu
İSTANBUL34: Allah aşkına sen normal misin ? Anlattıklarına inanıyor musun Vatandaş. Muhtemelen 15 yaşlarındasın . Saçma sapan boş işler bunlar hurafee
HAKAN: Büyü adamı çözmüş yazık. Nefesin kuvvetli değilse bu işlere bulaşmayacaktın olum.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title