Melis Gürsoy, dedektif tutarak 12 yıllık eşinin kendisini aldattığını ispat etti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Melis Gürsoy, dedektif tutarak 12 yıllık eşinin kendisini aldattığını ispat etti

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Galatasaray'ın eski yönetici Ergun Gürsoy'un büyük oğlu Ali Gürsoy ile eşi Melis Gürsoy'un 12 yıllık evlilikleri ihanet yüzünden bitiyor. Eşinin kendisini aldattığını düşünen Melis Gürsoy, dedektif tutarak eşinin kendisini aldattığını ispat etti.

Geçtiğimiz Ocak ayında Galatasaray eski yöneticisi Ergun Gürsoy'un büyük oğlu Ali Gürsoy ile merhum iş adamı Raif Dinçkök'ün torunu Melis Gürsoy'un 12 yıllık evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı ortaya çıktı. Aldatıldığından şüphelenen Melis Gürsoy ise mahkemeye başvurdu.

İHANETİ DEDEKTİFLE ORTAYA ÇIKARDI

Sabah Gazetesinden Bülent Cankurt, haberine göre: 12 yıllık evliliğini ihanet nedeniyle bitirme kararı alan Melis Gürsoy, kendisini aldattığından şüphelendiği eşinin peşine dedektif taktı. Dedektif, kısa süre sonra Ali Bey'in eşini aldattığını, fotoğraf ve video kayıtlarıyla ortaya çıkardı. Evlilikteki ikinci kadının kim olduğu henüz bilinmezken kadının Ali Gürsoy'dan 10 yaş büyük olduğu ve 9 yaşındaki bir kızının olduğu ortaya çıktı.

Melis Gürsoy, dedektif tutarak 12 yıllık eşinin kendisini aldattığını ispat etti

Melis Gürsoy, dedektif tutarak 12 yıllık eşinin kendisini aldattığını ispat etti

Snob Magazin - Magazin Haberleri

Ergun Gürsoy, Galatasaray, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (11)
tanal:melis gürsoy kim be Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Meltem:Yahu kardeşim paradanmı havasındanmı ne gözünüzün nede karnınız doyuyor yahu ortalık kurtlar sofrası hiçmi kokmuyorsunuz be Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Kfam:Kadın da baya gözü açık birine benziyor. Gözlerini patlıcan gibi açmış baksana. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title