Davetliler; Açılışta 'Enfes Tatları' Beğendiler - Haberler
Haberi Paylaş

Davetliler; Açılışta "Enfes Tatları" Beğendiler

Bültenler - Haberler | Güncel
Davetliler; Açılışta

Abhaz girişimci Sıddıka Satar Sıddıka Satar ve Esra Biçen; tarafından kurulan "Enfes Tadlar" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ile MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba'nın katılımıyla hizmete açıldı.

Pastacılık eğitimini Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) alan Sıddıka Satar Sıddıka Satar ve Esra Biçen; tarafından kurulan Enfes Tadlar Hamur İşleri ve Pastacılık; hafta sonu düzenlenen törenle, yoğun bir davetli topluluğunun katılımıyla Sakarya Caddesi no: 149'da (patates hali ışıkları) hizmete açıldı.

Açılış kurdelesi ise; Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik ile MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba tarafından "hayırlı olsun" dilekleriyle gerçekleştirdi. Açılışa; Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Erkut Aşoğlu, Sakarya Kafkas Kültür Derneği, Sakarya Abhaz Derneği yöneticileri, İsmiyle özleşmiş enfes tatlar hazırlayan Abhaz girişimci Sıddıka Satar Sıddıka Satar ve Esra Biçen; özel gün ve programlara, doğum günlerine, nişan düğün cemiyetlerine ve açılış törenlerine hizmet verebiliyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım