Çorumspor Cevdet Uzunköprü ile 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Bu Sezon 2. Ligde Mücadele Edecek Olan Çorumspor'da, Enver Şen Başkanlığındaki Yönetimin Lig Bitiminde Prensip Anlaşmasına Vardığı Ancak Genel Kurul Sebebiyle Sözleşmeyi Askıya Aldığı Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü ile 1 Yıllık Sözleşme İmzalandı.

Çorumspor Cevdet Uzunköprü ile 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Bu sezon 2. ligde mücadele edecek olan Çorumspor'da, Enver Şen başkanlığındaki yönetimin lig bitiminde prensip anlaşmasına vardığı ancak genel kurul sebebiyle sözleşmeyi askıya aldığı Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Pithana Otel'de yeni yönetim kurulunun basın ile yaptığı tanışma toplantısında tecrübeli Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü 1 yıllık sözleşmeyi imzaladı. İmza töreni sonrası bir açıklama yapan Uzunköprü, yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Çorumspor'u ailesi gibi gördüğünü hatırlatan ve yeni sezonda da geçen sezonki başarıyı tekrar etmek için çalışacaklarını kaydeden Uzunköprü, tekrar anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu ve Çorum'da gördüğünü ilgi ve sevgiyi hiçbir yerde yaşamadığını dile getirdi. Sezon boyunca kendisine yardımda bulunan herkese teşekkür eden tecrübeli teknik adam, ''El birliği ile daha mutlu günler yaşacağız'' diye konuştu.

Öte yandan Çorumspor'un önceki gün yapılan olağanüstü kongresinde görev başına gelen yeni yönetimde görev bölümü de yapıldı. Açıklanan görev dağılımına göre, Ahmet Özler başkanlığındaki yönetimde, İbrahim Eceviş 2.Başkan, Osman Soyocak, Aykut Kahraman Tekin ve Uğur Coşar başkan yardımcılığı görevine getirildi. Selahattin Ezer mali asbaşkan, Abdulaziz Layık idari asbaşkan ve Halil İbrahim Kaya'nın ise teknik asbaşkan ise olarak görev yapacak.

(BÖ-AC-S)

Kaynak: İHA