Coachella Festivali'ne Giden Kylie Jenner'a Büyük Tepki: Parti istiyorsan Hamile Kalmayacaksın

Coachella Festivali'ne Giden Kylie Jenner'a Büyük Tepki: Parti istiyorsan Hamile Kalmayacaksın

iki buçuk aylık bebeğini evde bırakarak Coachella Festivali'ne giden Kylie Jenner, takipçilerinin tepkilerine mazur kaldı. Jenner, takipçileri tarafından sorumsuz anne ilan edilerek eleştirildi.

20 yaşındaki Kylie Jenner, iki buçuk aylık kızı Stormi'yi evde bırakarak festivale katılınca takipçileri tarafında ebeveynlik görevlerini yerine getirmemekle suçlandı.

AĞIR ELEŞTİRİLERE MARUZ KALDI

Kardashian/Jenner ailesi kızlarından Kylie Jenner, iki buçuk aylık bebeğini bırakıp Coachella Müzik Festivali'ne katıldığı için sosyal medyada ağır eleştirilere maruz kaldı.

"BEN KLAS ANNEYİM"

Çocuğunun babası Travis Scott'la festivale giden Jenner, pembe bir perukla çektirdiği fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak, "Ben sıradan bir anne değilim, klas bir anneyim" notunu düşmüştü. Instagram'da 107 milyon takipçisi olan Jenner'a bu paylaşımı üzerine pek çok eleştiri yapıldı.

"PARTİ İSTİYORSAN HAMİLE KALMAYACAKSIN"

Yorumlardan biri, "Klas bir anne yeni doğmuş bebeğini evde bırakıp Coachella'ya gitmez" şeklindeydi. Bir başka takipçisi ise, "Parti istiyorsan hamile kalmayacaksın" ifadesini kullandı.

Jenner'ın üç gün geçirdiği Coachella Festivali'nden paylaşımları, erkek arkadaşı Travis Scott ile Miami tatili paylaşımlarından kısa süre sonraya denk geldiği için de tepkiler büyük oldu.