Çiğ köfte acılı olduğu için genç çalışanı darbeden saldırgan işten çıkarıldı

Çiğ köfte acılı olduğu için genç çalışanı darbeden saldırgan işten çıkarıldı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Afyonkarahisar'da çiğ köfteci dükkanına gelen Gurur Şenel, sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle çalışan Y.K'yı yumruklayarak darbetti. Olay sosyal medyada gündem olurken, kullanıcılar #GururSenelTutuklansın başlığını açtı. Çalıştığı firma Şenel'in işine son verdi, darbedilen Y.K.'ya ise zam ve terfi teklif edildi.

23 Şubat Salı günü merkez İstiklal Mahallesi'ndeki çiğ köfteci dükkanına gelen ve iddialara göre alkollü olduğu öne sürülen Gurur Şenel, çalışan Y.K.'den acısız çiğ köfte istedi. Y.K., dürüm şeklinde yaptığı çiğ köfteyi Gurur Şenel'e verdi. Şenel, bir iki lokma aldıktan sonra içindeki çiğ köftenin acılı olduğunu iddia ederek, Y.K. ile tartışmaya başladı. Y.K., çiğ köftenin acılı olmadığını, sadece az acısı olabileceğini, söyledi ancak Şenel'i ikna edemedi.

Çiğ köfte acılı olduğu için genci darbeden saldırgan işinden oldu

ÇİĞ KÖFTEYİ GENCİN KAFASINA ATTI

Şenel daha sonra eline aldığı dürümü önce Y.K.'ye tattırıp, acılı olduğunu öne sürerek, tartışmayı devam ettirdi. Bir süre sonra Şenel küfretmeye başladığı Y.K.'ye elindeki dürümü fırlatıp, saldırdı. Küfürler eden saldırgan Şenel, Y.K.'ye yumruklar savurdu.

Çiğ köfte acılı olduğu için genci darbeden saldırgan işinden oldu

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Olay sosyal medyada yayıldıktan sonra konuyla ilgili birçok paylaşım yapıldı. Kullanıcılar #GururSenelTutuklansın şeklinde bir başlık açarak görüşlerini bildirdi.

Çiğ köfte acılı olduğu için genci darbeden saldırgan işinden oldu

MAAŞA ZAM VE TERFİ TEKLİF EDİLDİ

Konunun gündem olmasından sonra darbedilen gencin çalıştığı firmadan açıklama geldi. Çalışanlarının durumunun iyi olduğunu belirten firma, darbedilen gencin duruşundan dolayı maaşında iyileştirme yaparak terfi teklif ettiklerini aktardı.

Çiğ köfte acılı olduğu için genç çalışanı darbeden saldırgan işinden kovuldu
Şirketin sosyal medyadan yaptığı açıklama

SALDIRGAN İŞTEN ÇIKARILDI

Öte yandan Şenel'in çalıştığı firma da olayın ardından harekete geçti ve saldırgan adamın işine son verdi. Firma konuyla ilgili açıklamayı sosyal medyadan kamuoyu ile paylaştı.

Çiğ köfte acılı olduğu için genç çalışanı darbeden saldırgan işten çıkarıldı
Haber Yorumları (130)
COŞKUN: Bu işin altında başka bir çakallık olabilir şimdi de bu magandanın arkadaşları gelip dükkanı dağıtmış yalandan acıydı falan seneryosu ile niyetleri farklı olabilir yakında kokusu çıkar buyuk bir ihtimalle kırdıkları camları bile ödeyecek durumları yoktur 2 sene yatınca belki uslanırlar
OBJEKTİF VE NESNEL: Zavallı çocuk o kadar dayaktan sonra birde tezgahını düzeltiyor hala çiğ köfteyi sarmaya çalışıyor. Karşıdaki herif de para saçarak son vuruşu yapmak istedi ama beceremedi. Havadı batasıca...
ADALET: Ülkede adeletmi kaldı be kardeşler yakınlarımı dolandıran şahıslar hala dışarıdalar hala dolandırmaya devam ediyorlar sağlam deliller olmasına rağmen hala dışardalar ne kadar acınası durumdayız farkında değilsiniz başına gelmeyen her şey yolunda zanneder ünlü biri dolandırılsa 10 dk. da tıkarlar içeri
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title