CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Pala Malatya'da

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Pala Malatya'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Pala, Partilerinin Gençlik Kollarının Türkiye'yi Daha İleriye Götürmek İçin Çalıştığını Söyledi.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Pala Malatya'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Pala, partilerinin gençlik kollarının Türkiye'yi daha ileriye götürmek için çalıştığını söyledi.

CHP Malatya İl binasında, partinin Gençlik Kolları Malatya İl Başkanı Garip Arkadaş ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyen CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Pala, Mart ayında partilerinin yapacağı genel kurultay ile 2009'da yapılacak yerel yönetimler seçimi için il il gezdiklerini bildirdi. Kurultay ve yerel seçimler hazırlığı için Anadolu'daki parti teşkilatlarını ziyaret edip çalışmaları ele aldıklarını vurgulayan Pala, Mart ayında yapılacak kurultayda Deniz Baykal

destekleyeceğini ifade etti. Kurultayda muhalif adayların ve farklı görüşte insanların olabileceğini söyleyen Fatih Pala, "Ancak delegeler özgür iradeleriyle tercih yapacaklar. Muhalif grup arkadaşların çalışmalarını saygıyla karşılıyoruz. Bu zaten demokrasinin gereğidir" diye konuştu.

CHP'nin gençlik kollarının Türkiye'yi daha ileriye götürmek için çalıştığını belirten Pala, "Biz gençler, Türkiye'nin geleceğinde söz sahibi olmak ve ülkemizi kalkındırmak için yoğun çaba gösteriyoruz" dedi.

(NA-OK-Y)