CEVDET ERDÖL HABERLERİ

Cevdet Erdöl haber, Cevdet Erdöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevdet Erdöl

Cevdet Erdöl

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 16.2.1958 - ...

Cevdet Erdöl Kimdir ?

Cevdet Erdöl, 16 Şubat 1958'de Trabzon Sürmene'de doğdu. Tıp Doktoru ve Öğretim Üyesi; İstanbul Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi'nden askeri doktor olarak mezun oldu. Ankara GATA'da İç Hastalıkları ve Kardiyoloji İhtisası yaptı. ABD'de Washington DC'de eğitim gördü. Ağrı ve Ankara Mevki Askeri Hastanelerinde çalıştı. GATA'da Yardımcı Doçent olarak görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cevdet Erdöl - 1.9.2020
SBÜ Rektörü Erdöl'den "Süper Lig maçları şifresiz yayımlansın" önerisi
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kontrol altına alınana kadar futbol müsabakalarının şifresiz yayımlanması gerektiğini söyledi.
Cevdet Erdöl - 8.8.2020
SBÜ Rektörü Erdöl'den tercih yapacak öğrencilere "sağlık seçin" çağrısı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Türkiye'de işsizliğin en az olduğu alanın sağlık sektörü olduğunu belirterek, YKS tercihi yapacak öğrencilere sağlıkla ilgili bölümlere öncelik vermeleri çağrısında bulundu.
Cevdet Erdöl - 6.8.2020
Kızılay ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi güçlerini birleştirdi
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl de bölümde afet durumlarında insanların yardımına koşacak, uluslararası bilgi ve beceriye sahip acil yardım ve afet yönetimi liderlerinin yetiştirileceğini kaydetti.
Cevdet Erdöl - 26.7.2020
Bursa'da ikinci tıp fakültesi kurulması için çalışmalar sürüyor
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Bursa'da ikinci tıp fakültesi kurulması çalışmaları kapsamında İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halim Ömer Kaşıkcı'yı ziyaret etti.
Cevdet Erdöl - 25.7.2020
Türkiye'de uzmanlık eğitimlerini bitiren Somalili hekimler ülkelerine uğurlandı
Törene, SBÜ Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl ile diğer ilgililer de katıldı.
Cevdet Erdöl - 22.7.2020
Sağlık Bilimleri Üniversitesi, "A Plus" üniversiteler arasında yer aldı
"Öğrencileri tam donanımlı sağlık profesyonelleri olarak yetiştirdik" Açıklamada görüşlerine yer verilen SBÜ Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, üniversitenin Osmanlı coğrafyasına sağlık profesyonelleri yetiştirmek amacıyla 1903'te 2.
Cevdet Erdöl - 14.7.2020
SBÜ Rektörü Erdöl: "15 Temmuz gecesi Sayın Cumhurbaşkanımız Başkomutanlık makamının içini ziyadesi...
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, "15 Temmuz gecesi Sayın Cumhurbaşkanımız Başkomutanlık makamının içini ziyadesi ile doldurmuş ve arkasında Aziz Türk milleti ile bir hezimet manzarasını zafer tablosuna çevirmeyi bilmiştir" dedi.
Cevdet Erdöl - 13.7.2020
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Cevdet Erdöl'den 15 Temmuz mesajı Açıklaması
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, 15 Temmuz'un, "ayağa kalkış ve bir milletin kendine gelişi" olduğunu belirterek, "Bu aziz vatanın üzerinde kirli emelleri olan bütün dış mihraklara indirilmiş tevhit tokadıdır 15 Temmuz." ifadelerini kullandı.
Cevdet Erdöl - 11.7.2020
Danıştayın "Ayasofya" kararı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Danıştay 10. Dairesinin Ayasofya'nın camiden müzeye dönüştürülmesine dair 24 Kasım 1934 tarihli Bakanlar Kurulu kararını iptal etmesine ilişkin, "Ayasofya'nın ibadete açılmasına sevinmek, bir camiye sevinmekten fazlasıdır.
Cevdet Erdöl - 2.7.2020
Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde kurulacak Tıp Fakültesi için yer tespiti yapıldı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde kurulacak Tıp Fakültesi için yer tespiti yapıldı ERZURUM - Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin Erzurum'da açacağı Tıp Fakültesi için hazırlıklara başlandı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Sağlık eski bakanı Erzurum Milletvekili Prof.
Cevdet Erdöl - 30.6.2020
Trabzon'da ikinci tıp fakültesi kurulması kararı Resmi Gazete'de yayımlandı
SBÜ Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayıyla bugünkü Resmi Gazete'de yayınlanan kararnameyle kurulması onaylanan Trabzon Tıp Fakültesinin, Trabzon ve Türkiye için hayırlı olması temennisinde bulunarak, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hizmetin Trabzon'a kurulmasında emeği olan YÖK Başkanı Prof.
Cevdet Erdöl - 30.6.2020
Sağlık Bilimleri Üniversitesine bağlı 3 yeni tıp fakültesi kurulacak
SBÜ Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla bugünkü Resmi Gazete'de yayınlanan kararnameyle kurulması kararlaştırılan SBÜ İzmir, Trabzon ve Bursa tıp fakültelerinin hayırlı olmasını diledi.
Cevdet Erdöl - 26.6.2020
SBÜ Rektörü Prof. Dr. Erdöl'den gazeteci Merdan Yanardağ'a tepki Açıklaması
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, televizyon programında Sultan Abdülhamid Han'a yönelik sözleri nedeniyle gazeteci Merdan Yanardağ'ı kınadığını bildirdi.
Cevdet Erdöl - 6.4.2020
Anadolu Ajansı 100 yaşında
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, "Doğru ve güvenilir haberciliğin asırlık timsali Anadolu Ajansının 100'üncü yılını, başarılarının devamını dileyerek kutluyorum.
Cevdet Erdöl - 3.4.2020
GÜNDEM / 3 Nisan 2020
ÖZEL HABER 1- Türk bilim insanları birden fazla hastaya yetebilecek "solunum cihazı aparatı" geliştirdi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Medikal ve Tasarım Üretim Merkezinde Türk hekimler ve mühendisler tarafından koronavirüsle mücadelede kullanılmak üzere bir solunum cihazının birden fazla hastanın ihtiyacını karşılamasını sağlayan ara parça tasarlandı SBÜ Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl: "Bunlarla ilgili verileri Bakanlığımıza aktardık.
Cevdet Erdöl - 1.4.2020
SBÜ Rektörü Erdöl "Milli Dayanışma Kampanyası"na 1 maaşını bağışladı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 maaşını bağışlayarak destek oldu.
Cevdet Erdöl - 29.3.2020
Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Gülhane öğrenci yurdunu sağlık çalışanlarına tahsis etti
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, yaptığı yazılı açıklamada, "Öncelikle vatan müdafaasının sadece cephede olmadığını kahramanlıklarıyla ve özverileriyle bugün bir kez daha gösteren sağlık çalışanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.
Cevdet Erdöl - 17.3.2020
Prof. Dr. Cevdet Erdöl: "1915 yılında tıbbiyeye kayıt yaptıran öğrencilerin tamamı Çanakkale'de...
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, kuruluş amacı yaraları sarmak, şifa ulaştıran eller yetiştirmek olan Mekteb-i Tıbbiyye-i Şahane'ye 1915 yılında kaydolan tıbbiyelilerin Çanakkale'de şehit düştüklerini ve okulun bu yüzden 1921 yılında mezun veremediğini söyledi.
Cevdet Erdöl - 17.3.2020
Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105'inci yılı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, tıbbiyeli ruhunun her daim milli mücadele bilincinin içinde kendine yer bulduğunu belirterek, "Öncü meslektaşlarımız ya bayrakları bayrak yapmak için dökülmüş kanların sahibi Mehmetlere şifa olanlardan ya da bu toprakları vatan...
Cevdet Erdöl - 12.3.2020
SBÜ Rektörü Erdöl'den koronavirüs tedbirleri kapsamında "nargile yasaklansın" çağrısı Açıklaması
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, koronavirüs ve benzeri enfeksiyonların yayılımını önlemek amacıyla nargilenin yasaklanması için Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu'na yazılı olarak başvuracaklarını bildirdi.
Cevdet Erdöl - 4.3.2020
Eski TBMM Başkanı Yıldırım'dan gazilere ziyaret
Yıldırım'a ziyaretinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl eşlik etti.
Cevdet Erdöl - 27.2.2020
Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Kenevir Çalıştayı düzenlendi
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, çalıştaydaki konuşmasında, milattan önceki yıllardan bu yana bilinen kenevir bitkisinin saplarından, liflerinden, tohumlarından çeşitli amaçlarla faydalanıldığını dile getirerek, kenevirin pek çok alanda çok sağlam, kuvvetli, dayanıklı malzemelerin ve ilaçların üretildiği bir bitki olduğunu anlattı.
Cevdet Erdöl - 13.2.2020
Sağlık teknolojilerinin liderlerini buluşturacak
Sağlık sektöründe payı gittikçe artan mobil sağlık teknolojileri alanında Türkiye'nin en kapsamlı zirvesi, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl gibi önemli isimlerin de katılımıyla, 10 Mart'ta Swissotel The Bosphorus'ta düzenlenecek.
Cevdet Erdöl - 10.2.2020
Sultan 2. Abdülhamid vefatının 102. yılında yad edildi
Anma töreni, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Cevdet Erdöl, protokol ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.
Cevdet Erdöl - 9.2.2020
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "Sigara, sadece kullanan kişiyi ya da toplumu değil, bütün insanlığı...
Sağlık Bilimleri Üniversitesi, '9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü' nedeniyle Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Külliyesi Hekimbaşı Mustafa Behçet Konferans Salonu'nda bir program düzenledi. Düzenlenen programa Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Yeşilay Başkanı Mücahit Öztürk, Sigarayla Savaş Derneği Başkanı Mustafa Aydın, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, İl Sağlık Müdürü Prof.
Cevdet Erdöl - 9.2.2020
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 'Sigarayı Bırakma Günü'nde konuştu
Sağlık Bilimleri Ünivetsitesi, Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Külliyesi, Hekimbaşı Mustafa Behçet Konferans Salonu'nda gerçekleşen konferansa Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Yeşilay Başkanı Mücahit Öztürk, Sigarayla Savaş Derneği Başkanı Mustafa Aydın, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, İl Sağlık Müdürü Prof.
Cevdet Erdöl - 9.2.2020
DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ, 'SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ'NDE KONUŞTU
Sağlık Bilimleri Ünivetsitesi, Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Külliyesi, Hekimbaşı Mustafa Behçet Konferans Salonu'nda gerçekleşen konferansa Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Yeşilay Başkanı Mücahit Öztürk, Sigarayla Savaş Derneği Başkanı Mustafa Aydın, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, İl Sağlık Müdürü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cevdet Erdöl Haberleri | Cevdet Erdöl Kimdir - Haberler - Cevdet Erdöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevdet Erdöl kimdir, hayatı ve biyografisi. Özbekistan'da Semerkand Devlet Tıp Enstitüsü 90. yaşını kutluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.10.2020 14:53:55. #1.14#
title