Çarpışma, Son Bölümüyle Nefes Kesti! Zeynep Kocası Galip'i Vurdu

Çarpışma, Son Bölümüyle Nefes Kesti! Zeynep Kocası Galip'i Vurdu

28.12.2018 10:37 | Son Güncelleme: 28.12.2018 10:37

Show Tv'nin iddialı dizisi Çarpışma, nefes kesen bölümüyle ekranlara geldi. Çarpışma'nın son bölüm finalinde, Zeynep'e kızını kurtarması için tek yol veren Veli, Galip'i öldürmesini istedi. Zeynep ise gözyaşları için tetiğe bastı ve kocası Galip'i vurdu.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz'ın paylaştığı Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma 6. son bölümünde final sahnesiyle nefes kesti. Diziye Veli'nin, Kadir ve Zeynep'e kurduğu tuzak damga vurdu.

VELİ VE KADİR'İN ARASINDAKİ HUSUMETİN NEDENLERİ ORTAYA ÇIKTI

Çarpışma'nın son bölümünde Veli ve Kadir arasında geçmişte yaşananlar ekrana geldi. Veli'nin ailesinin nasıl katledildiği, neden yasa dışı işlere bulaştığı ve Kadir'le arasındaki husumetin nedenleri ortaya çıktı.

ZEYNEP KOCASINI VURDU

Çarpışma'nın 6'ıncı bölüm final sahnesinde ise büyük bir şok yaşandı. Zeynep'e kızını kurtarması için tek yol veren Veli, Zeynep'ten Galip'i öldürmesini istiyor. Zeynep bu isteği başta reddetse de çekine çekine silahı alıyor. Galip'i öldüremeyeceğini söyleyen Zeynep bir anda namlunun ucunu Veli'ye çeviriyor. Zeynep tetiği çekiyor ama silah boş olduğu için patlamıyor. Zeynep'in yaptığı bu oyun sonrası iyice çıldıran Veli, Zeynep'in boynuna sarılıyor. Zeynep'in elinden silahı alan Veli, içine mermileri yerleştirip Zeynep'in silahını Galip'e çeviriyor. Zeynep'in istemeyen tavrını gören Veli, adamını arayıp Zeynep'e kızının üstünden yükleniyor. Kızını kurtarmak için bunu yapmak zorunda olan Zeynep ise gözyaşları için tetiğe basıyor.

VELİ'DEN KADİR'E BÜYÜK TUZAK

Zeynep'i takip eden Kadir, Veli'nin mekanına kadar geliyor ama onu büyük bir sürpriz bekliyor. Kadir'in ve ekibinin karşısına bir ordu adam çıkaran Veli, Kadir'in üstüne gidiyor. Kimsede silah olmadığını gören Kadir ise silahını beline takıp attığı tekme ile sokak kavgasını başlatıyor. Bu arada Veli ise Zeynep ile ilgilenmek için mekanına dönüyor.

Çarpışma, Son Bölümüyle Nefes Kesti! Zeynep Kocası Galip'i Vurdu
Haber Yorumları (17)
KÖTÜ: yapın reklamını yapın çok vasat ağır müzikli dizi
GÜRCAN: bu kıvanç dizi çekince herkes onu seyredecek zannediyor noldu izleyici sayısı reytingden belli tırt
BÖCÜK: Dedi yemek, gelin ve aptal oyunların oynandığı programları izlerken tuvalete gitmeyi bile unutan Gürcan Bey :)
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title