Çarpışma 23. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çarpışma Son Bölüm İzle

Çarpışma 23. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çarpışma Son Bölüm İzle

Çarpışma dizisinin 23. bölüm fragmanı yayınlandı! Ekranların sevilen dizisi Çarpışma 22. bölümüyle ekranlara geldi. Kadir ile evlenme kararı alan Zeynep, Cansız'ın hedefindedir.Kadir, Zeynep'i öldürmeye çalışan Cansız'ı engelleyebilecek mi? Çarpışma dizisinin 22. bölümünde neler oldu?

Çarpışma dizisi son bölümüyle Perşembe akşamı ekranlara geldi. Kadir ile Veli, Zeynep'in hayatını kurtarabilecek mi? Çarpışma dizisinin 22. bölümünde neler oldu? 23'üncü bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Çarpışma dizisi hakkında merak edilenler…

ÇARPIŞMA DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜ VE FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

23. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Perşembe akşamları ekranlarda fırtınalar gibi esen Çarpışma dizisi yine izleyicinin beklentilerini boşa çıkarmadı. Yayınlanan yeni bölüm fragmnaında; Cemre ile Kerem , Zeynep'in parmağındaki yüzüğü farkeder ve ne olduğunu sorarlar. Zeynep, Kadir'le evleneceklerini söyler ve 'biz güzel bir aile olacağız' diyerek sarılırlar. Yoluna çıkan bir çocuk Veli'ye bir kurşun gösterir ve ardından Veli, Cansız'ın Zeynep'i öldüreceğini anlayarak Kadir'i arar. Çarpışma dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz…

22'İNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kadir, annesi Asiye'nin gözlerinin önünde öldürülmesiyle büyük bir şoka girer. Cansız, Zeynep'e kurtuluşu için 24 saat süre verir, Kadir'i arar ve bu zaman zarfında Zeynep'i bulamazsa, sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Cansız, Kadir'in ardından Veli'yi de arar. Ona da, kendisine 24 saat içerisinde bir kaçış planı hazırlamasını, aksi halde Zeynep'in öleceğini söyler.

CANSIZ KADİR'İ KÖŞEYE SIKIŞTIRIR

Öte yandan Kerem, Kadir'e gider ve Cemre'ye ulaşamadığını, Demir'in onu alıkoymuş olabileceğinden endişelendiğini söyler. Kadir, Demir'in izini bulmak için Veli'den yardım ister. Cansız'a da Cemre'nin Demir tarafından kaçırıldığı haberi gelir. Selim'e Cemre'yi koruyacağına dair sözü olan Cansız, adamlarına Cemre'yi bulup, getirmeleri emrini verir. Belma, Cemre'nin Cansız'ın adamlarınca götürülmesine tanıklık eder, onları takip eder ve Cemre'nin getirildiği yeri Kadir'e bildirir. Kadir, Veli ve Kerem, Cansız'ın Zeynep'i ve Cemre'yi alıkoyduğu yere gelir. Aralarında büyük bir çatışma çıkar. Bu sırada yaşanan bir arbedede Cemre vurulur ve ağır yaralanır. Cemre ölümle yüz yüze kalır. Zeynep de bir sandalyeye bağlanmış ve etrafına bombalar yerleştirilmiştir. Bu sırada Cansız'ın verdiği sürenin de neredeyse sonuna gelinmiştir. Tek kurtarıcı Kadir ise büyük ikilem arasında kalır.